Sal. Haz 18th, 2019

19. Sinema Burada Festivali'ne doğru

– 88. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamındaki festivalin 4. Kısa Film Proje Yarışması başvuruları başladı

İZMİR (AA) – 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) çerçevesinde düzenlenecek 19. Sinema Burada Festivali 4. Kısa Film Proje Yarışması için başvurular başladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, 6-15 Eylül'de gerçekleştirilecek 88. İEF kapsamındaki festivalde kısa filmlere yapım aşamasında destek olmak amacıyla proje yarışması düzenlendiği bildirildi.

Türkiye yapımı kısa metrajlı projelerin değerlendirileceği Kısa Film Proje Yarışması için başvuruların 2 Ağustos'a kadar, fuarın resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerektiği ifade edildi.

Yapımcı ve yönetmenlerin yarışmaya kurmaca film projelerinin yanında sinemaya yönelik yaratıcı belgesel, deneysel ve animasyon kısa metraj projeleri ile de katılabilecekleri kaydedildi.

  • 479. Uluslararası Manisa Mesir Macunu Festivali'ne doğru
  • kapsamında 26’ncı Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı açıldı

  • Migros 65'inci yılında kendi fuarını düzenleyerek ilke imza attı
  • İSTANBUL (AA) – Migros Grubu İcra Kurulu Üyesi Cem Rodoslu, Migros’un “İyi Gelecek Festivali”ne ilişkin, “Bu , bugüne kadar Türkiye’de perakende anlamında bu kadar büyük tedarikçi sayısını bir araya getirmiş en büyük organizasyon. Burada Migros’un bütün gücünü bir arada görebileceksiniz.” dedi.
    Migros, 5-7 Nisan’da İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceği “Migros İyi Gelecek Festivali”nde üreticilerini, tedarikçilerini, çiftçilerini,