Sal. Eki 22nd, 2019

Adana'da “Hedefim Sensin” filminin özel gösterimi

ADANA (AA) – Ata Demirer'in senaryosunu yazıp, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Tarık Ünlüoğlu ve Erkan Can ile oynadığı "Hedefim Sensin" filminin özel gösterimi Adana'da gerçekleştirildi.

Bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda, İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden, senaryosunu Demirer’in yazdığı filmin özel gösteriminde, başrol oyuncuları Ata Demirer, Demet Akbağ, yönetmen Kıvanç Baruönü ile oyuncu Erkan Can filmi Adanalı hayranlarıyla izledi.

Akbağ, yaptığı açıklamada, özel gösterime Adana'dan başlamak istediklerini söyledi.

Demirer, filmin özel gösterimini uzun zamandır gelmediği Adana'da yaparak, kente gönül borcunu ödemek istediğini belirtti.

Filmi seyirciyle ilk kez izleyeceklerini dile getiren Demirer, "Galalarda 'güldüler, gülmediler' gibi bir takım izlenimlere kapılıyoruz ama bilet alan gerçek seyirci başka bir şey. Bunu da göreceğiz. Onun için heyecanlıyız." diye konuştu.

Oyuncu Can, Adana'nın filme uğurlu geleceğine inandığını dile getirdi. Yönetmen Baruönü, bir senenin yorgunluğunu seyirciyle atacaklarını belirtti.

Daha sonra Akbağ, Demirer, Can ve yönetmen Baruönü, filmi sanatseverlerle izledi.

"Hedefim Sensin" adlı film, yarın sinemaseverlerle buluşacak.

Hakkında kırmızı bülten çıkarılan, FETÖ'ye iltisakı nedeniyle meslekten ihraç edilen firari eski savcı Mehmet Murat Dalkuş yakalandı.

ABD Başkanı Donald Trump: "(Suriye) Sınırdaki çatışmalar nedeniyle birçok Türk hayatını kaybetti, her iki tarafa da bakmalısınız"

Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü'ne Hakan Atilla atandı.

Akar: "Bu bir ateşkes değildir, harekata ortak açıklamayla ara verildi. Hasmane tutum ve saldırılara karşı meşru müdafaa hakkımız daima geçerlidir."

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: "120 saatlik sürenin bitiminde teröristler silahları bırakarak inlerinden çıkacak ve bölgeyi terkedeceklerdir"