Sal. Oca 28th, 2020

Ajda Pekkan Harbiye'de konser verdi

– İki bölümden oluşan konserde Pekkan, aralarında “Farkın Bu”, “Yakar Geçerim”, “Sevgide Seni Seçtim”, “Yalnızlık”, “Yaz Yaz” ve “Bambaşka Biri”nin bulunduğu 29 parça seslendirdi

İSTANBUL (AA) – Ünlü sanatçı Ajda Pekkan, İstanbul'da hayranlarıyla bir araya geldi.

Pekkan, Halkbank ve Poll Prodüksiyon organizasyonuyla düzenlenen "Paraf Halkın Yıldızları" konserleri kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı.

İki bölümden oluşan konserde sanatçı, aralarında "Farkın Bu", "Yakar Geçerim", "Sevgide Seni Seçtim", "Yalnızlık", "Yaz Yaz" ve "Bambaşka Biri"nin bulunduğu 29 parça seslendirdi.

Sahnede konuşma yapan ünlü sanatçı, söz yazarı ve besteci Şehrazat'ın "Farkın Bu" şarkısını kendisi için yazdığını ve çok sevdiğini dile getirerek, şarkıyı 2 defa söyledi.

Ajda Pekkan, bu konserde daha önceki Harbiye'deki konserlerinden farklı olarak repertuvarında çok fazla bilinmeyen şarkılara da yer verdiğini ifade etti.

Konseri Hülya Koçyiğit, Halit Ergenç ve Bergüzel Korel gibi birçok ünlü isim de izledi.

Voleybol Son Dakika Haberleri


Kiğılı, Voleybol Milli Takımlar resmi giyim sponsoru oldu. @KigiliGiyimAS

🔗 http://bit.ly/38JSi50

AXA Sigorta’dan Filenin Sultanları’na başarı primi ve olimpiyat sigortası! @AXA_Turkiye

🔗 http://bit.ly/2t2vFtl

Elazığ ve çevre illerde hissedilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın olduğunu üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; vatandaşlarımızın ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Olimpiyat Elemeleri maçlarında Filenin Sultanları'nın yanında olan, verdikleri destekle milli takımımızın Hollanda'da ev sahibiymişçesine oynamasını sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

#FileninSultanları
#AyYıldızınYanındaOlimpiyatYolunda

Dört dörtlük hafta! 🇹🇷⠀

Kulüplerimiz bu hafta Avrupa Kupaları’nda oynanan 4 maçtan da galip ayrıldı! 👏🏻