AK Parti Edirne Milletvekili Aksal ve İl Başkanı İba'dan AA'ya taziye ziyareti

EDİRNE (AA) – AK Parti MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Anadolu Ajansı Edirne Bölge Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Aksal ve İl Başkanı İba, ziyarette, 29 Nisan'da vefat eden AA muhabiri Muhterem Erkul ile 14 Mayıs'ta vefat eden AA Atina Temsilcisi Başmuhabir Furkan Naci Top için taziyelerini iletti.

Anadolu Ajansı Edirne Bölge Müdürü Salih Baran, ziyarette yaptığı konuşmada, mesleklerinde başarılı ve karakterleriyle de öne çıkan iki değerli ismi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Baran, ziyaretleri için AK Parti heyetine teşekkür etti.

Aksal ve İba'ya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce de eşlik etti.

Benzer Haber:  Edirne'deki tarihi çarşılar dezenfekte edildi

Bakan Koca: "Birkaç ay öncesinin normal düşüncesine, saat 24.00'te sokağa çıkma kısıtının kaldırılmasıyla kapılmak, isabetli bir düşünce değildir."

Sağlık Bakanı Koca: "İkinci dalga olasılığına karşı gücümüz, uygulayacağımız tedbirlerdir."

Koca: "Koronavirüsle mücadelenin ikinci dönemindeyiz. Riskin devam ettiği dönemdeyiz. Bu dönemin hayat tarzı kontrollü sosyal hayattır."

Bakan Koca: "Bu noktadan sonra salgın gücünü rehavetten alacaktır. Yapmamız gereken, giderek normale yaklaşacak süreci elbirliğiyle sürdürmektir."

Bakan Koca: Kısa bir zaman içinde bu yaş gruplarıyla ilgili yeni bir düzenleme yapılacak ve kamuoyuyla paylaşılacak. Gündemde olan birçok seçenek var.

Sağlık Bakanı Koca: Dün gece itibarıyla sokağa çıkma kısıtı kalktı. Bu uygulama şu an için 20 yaş ve altı ile 65 yaş ve üstü büyüklerimizi içeremiyor.