Sal. Tem 16th, 2019

AK Parti Milletvekili Nebati'nin acı günü

İSTANBUL (AA) – AK Parti İstanbul Milletvekili ’nin annesi Emine Nebati'nin cenazesi toprağa verildi.

Ataköy 5. Kısım Camisi'nde Emine Nebati için düzenlenen cenaze törenine, yakınları ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, bazı milletvekilleri ve belediye başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Emine Nebati'nin cenazesi, öğle vakti kılınan namazın ardından Zuhuratbaba Mezarlığı'na defnedildi.

  • Nureddin Nebati: “Türkiye'nin elini bileğini bükecek bu dünyada hiçbir güç yok”
  • MERSİN (AA) – Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Türkiye'nin güçlü bir ülke olduğunu belirterek, "Türkiye'nin elini bileğini bükecek bu dünyada hiçbir güç yok Allah'ın izniyle. Çünkü biz büyüyoruz, gelişiyoruz, güçleniyoruz. Sadece bu coğrafyanın değil, dünyanın da önemli bir unsuru haline geliyoruz." dedi.
    Nebati, iş dünyası temsilcileriyle Mersin Suphi Öner Öğretmenevi'nde gerçekleştirdiği toplantıda, Mersin'de bulunmaktan

  • Nureddin Nebati: “Dünyada güç merkezleri değişiyor ve değişmeye mahkum”
  • İSTANBUL (AA) – Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, "Dünyada güç merkezleri değişiyor ve değişmeye mahkum. Aktörler yer değiştiriyor ve aktörlerin yer değiştirmesi elbette sancılı." dedi.
    İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle İstanbul İktisatçılar Derneği (İKDER) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası İslam ve Ekonomi Sempozyumu bu yıl 10. kez düzenleniyor.
    12 ülkeden 500'den