Allianz “Pes Değil, BES!” şarkısıyla gençleri BES'e davet ediyor

İSTANBUL (AA) – Allianz Türkiye ve Allianz Motto Müzik ortak yapımı, "Yanında" albümünün 3'üncü parçası "Pes Değil, BES!" yayımlandı.

Allianz Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, Allianz Türkiye'nin, gençlere sigortayı eğlenceli bir dille anlatmak amacıyla çıkardığı parça Apple Music ve Spotify'da yayında. Gençleri, güvenli yatırım aracı Bireysel Emeklilik Sistemi ile tanıştırmayı hedefleyen şarkının klibi, Allianz Türkiye, Allianz Motto Müzik ve Allianz Kariyer sosyal medya hesaplarından izlenebiliyor.

"Yanında Allianz, Hayatında Müzik" sloganıyla 4 farklı sigorta ve emeklilik ürününün, 4 farklı müzik türü kullanılarak anlatıldığı albümün 3'üncü parçası arabesk tarzında aranje edildi. Tasarruflarından istediği kazancı elde edemeyen gencin arabesk tadında hikayesini ve güvenilir bir yatırım arayışında Bireysel Emeklilik Sistemi ile tanışmasını anlatan şarkı, "Paralarım BES'lenerek hiç durmadan büyüsün" mesajını veriyor.

– "Gençlerde sigorta farkındalığını artırmayı hedefliyoruz"

Açıklamada, değerlendirmelerine yer verilen Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, Z kuşağını anlamanın ve onlarla bağ kurmanın kurumsal önceliklerinden olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Gençlerde sigorta farkındalığını artırmak önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu doğrultuda, gençlerimize müziğin gücüyle ulaşıyoruz. 'Sigorta' ve 'gençlik' kavramlarını dijital dünyayla buluşturmak için oluşturduğumuz 'Yanında' albümüyle YouTuber ve yayıncı kimliğimize, müzik ve klip yapımcısı kimliğimizi de ekledik. Albümümüzün 50 milyon erişim alan ilk iki parçasının gördüğü yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. 4 parçadan oluşan albümün 3'üncü şarkısını da gençlerimizle buluşturuyoruz. 'Pes Değil, BES!' parçasında güvenli bir yatırım aracı arayışında olan gencimizin Bireysel Emeklilik Sistemi ile tanışmasına tanık oluyoruz. Albümün ilk yayımlanan şarkısı 'Yuvam' ile kombisi bozulan, elektrik kesildiği için bilgisayarı arızalanan, tatile giderken gözü arkada, evinde ve evcil hayvanında kalan gencin hayatından kesitler sunmuştuk. İkinci şarkı 'Fiyakalı ve Güvenli'de ise bayram tatiliyle birlikte yoğunlaşacak olan trafikte güvenli sürüş deneyiminin önemine dikkat çekmiştik. Gençlerimize ürünlerimizin sağlayabileceği faydaları, onların dinlemekten keyif alacağı notalarla anlatmaya devam edeceğiz."

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber