Pts. Tem 22nd, 2019

Altınordu UNICEF'le iş birliği yapacak

İZMİR (AA) – Kulübü'nün, UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu) Türkiye Milli Komitesi ile kurumsal iş birliği için görüşmeler yaptığı bildirildi.

Altınordu Kulübü'nden yapılan açıklamada, UNICEF Türkiye Milli Komitesi'nin kurumsal ilişkilerden sorumlu genel müdür yardımcısı Burcu Güvenek Araslı'nın kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya geldiği belirtildi. Araslı'nın Torbalı’daki Metin Oktay Yerleşkesi’ndeki gençlerle tanıştığı ve UNICEF'le ilgili detaylı bir sunum yaptığı kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Seyit Mehmet Özkan, UNICEF gibi bir kurumla el ele vermenin hayalini yıllardır kurduğunu bildirdi. UNICEF armasını hak etmenin çok önemli olduğunu belirten Özkan, "Böyle bir kurum ile iş birliği içerisine girmek bizler için tarif edilemez bir duygu. Bizim en önemli merkezimiz çocuklar. UNICEF ise yıllardır yaptığımız her şeyin zirve noktasında duruyor. Bugün, hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşıyorum. UNICEF ile global veya yerel iş birliği kulübümüz için büyük onurdur." ifadelerini kullandı.

Altınordu'nun çocuklar adına çok önemli bir misyon üstlendiğini vurgulayan Araslı ise şunları kaydetti:

"Herkes sahalar, binalar ve tesisler yapabilir. Ancak bunu çocuk eksenine oturtmak ve her şeyi bu felsefeyle inşa etmek müthiş bir şey. Altınordu ile iş birliğinin başlamasıyla ilgili gerekli çalışmaları başlatacağım."

  • “Altınordu, önemli bir Türkiye projesidir”
  • İSTANBUL (AA) – Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu'nun kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan, Altınordu markasını Avrupa'da tanınır bir hale getirdiklerini söyledi.
    Kavacık'taki Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi'nde düzenlenen "Kariyer Günleri" etkinliği kapsamında gerçekleştirilen "Neden iyi birey, iyi futbolcu, iyi vatandaş" isimli panelde konuşan Seyit Mehmet Özkan, "12. yılımızı yaşıyoruz. Altınordu markasını Avrupa'ya taşıdık. Bundan dolayı

  • Uluslararası Fair Play Konseyinden Altınordu'ya ziyaret
  • İZMİR (AA) – Uluslararası Fair Play Konseyi (CIFB) Başkanı Jeno Kamuti, Altınordu'nun fantastik bir kulüp olduğunu belirtti.
    Altınordu Kulübünden yapılan açıklamada, Kamuti'nin Dünya Fair Play Ödülü'ne aday gösterilen Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan için İzmir'e geldiği ve kulüp tesislerinde incelemelerde bulunduğu bildirildi.
    Açıklamada görüşlerine yer verilen Kamuti, Altınordu gibi bir kulüple daha önce hiç karşılaşmadığını belirterek,