Altınyıldız Classics, erkek giyim sektöründe “Yılın En İtibarlısı” seçildi

İSTANBUL (AA) – Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ve bu yıl yedincisi gerçekleşen The ONE Awards 2020’de, erkek giyim sektörünün “Yılın En İtibarlısı” ödülüne Altınyıldız Classics layık görüldü.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve zaman içinde pazarlama sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2020, sahiplerini buldu.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yılın en başarılı markalarının halk jürisi tarafın­dan seçildiği The ONE Awards 2020’nin ödül töreni salgın nedeniyle online ortamda düzenlendi.

Açıklamada törende yaptığı konuşmaya yer verilen BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif, şunları kaydetti:

“Bu kıymetli ödülü Altınyıldız Classics ve BR Mağazacılık çalışanları başta olmak üzere tedarikçilerimizden lojistiğe tüm paydaşlarımız adına alıyorum. Altınyıldız Classics olarak, kumaş ve üretim kalitesi ile birleşen güncel şıklığı, müşterilerimizle buluşturmaktan gurur duyan bir markayız. Ne mutlu ki müşterilerimiz nezdinde de kabul gören itibarımız ve marka değerlerimiz bu ödülle bir kez daha taçlanmış oldu.

Oylarıyla sektörümüzde bizi birinciliğe taşıyan halkımızla kurduğumuz derin gönül bağının göstergesi olan bu ödül, aynı zamanda daha iyi işler yapmak için de ilham kaynağımız olacak. Bu güzel organizasyonda bizi bir araya getiren Marketing Türkiye başta olmak üzere, Altınyıldız Classics markasını kucaklayan değerli halkımıza ve bu ödülün mimarı olan tüm çalışma arkadaşlarıma gönülden teşekkür ediyorum.”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Altınyıldız Classics, mobil uygulaması üzerinden Avrupa Şampiyonası’nda günün kazanan takımını tahmin edenlere sürpriz hediyeler kazandırıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, erkek giyim sektörünün öncü markalarından Altınyıldız Classics’in “Şıklığı Cebine İndir” sloganıyla hayata geçirdiği uygulaması bu kez #BuTakımBuMaçıAlır dijital anketi ile hediye kazandırıyor.

Alışverişi farklılaştıran uygulama ile Avrupa Şampiyonası’nda günün kazanan takımını tahmin edenler, Altınyıldız Classics’ten hediye çekinden gömleğe, tişörtten pantolona kadar çeşitli hediyelerden kazanma şansı yakalıyor. Turnuva sonunda tüm maçları doğru tahmin eden kişiler ise sürpriz hediyenin sahibi oluyor.

Finale kadar yükselenlere daha çok hediye kazandıran uygulama deneyimini yaşamak için yapılması gereken tek şey Altınyıldız Classics mobil uygulamasını indirmek ve uygulama üzerinden günün kazananlarını tahmin etmek.

Trendleri kendi çizgisinde başarıyla yorumlayan Altınyıldız Classics'in mobil uygulaması ile ayrıca her yerden sezon trendlerine ulaşılabiliyor, farklı ödeme seçeneklerinden faydalanılabiliyor, hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşanabiliyor.

İSTANBUL (AA) – Altınyıldız Classics, her sezon yeni desenler ve kesimlerle yenilediği Urban koleksiyonunda gofre takım elbiseleri tüketicinin beğenisine sundu.

Altınyıldız Classics açıklamasına göre, özel kumaşı ile erkeklere konfor alanı sunan şirketin Altınyıldız Classics Travel serisine ait gofre takım elbiseler, kırışmama özelliğinin yanı sıra modern ve sportif görünümleriyle şehir stiline yeni bir yorum getiriyor.

Beli bağlamalı gofre takım elbiseler, rahat görünümlerini sneaker ve basic tişörtlerle tamamlayarak ofis stilinin sezondaki yeni kodlarını belirliyor.

Altınyıldız Classics, hem ofis hem de ofis sonrası anahtar parçalara odaklandığı yeni koleksiyonda "her yerde başarılı" erkeklerin stilinde aradığı konforu sunuyor.

İddialı bir görünümün en önemli temsilcilerinden takım elbiseler, gofre kumaşların yanı sıra keten ve pamuk gibi doğal kumaşlarla da sezonun en fonksiyonel parçalarından biri haline geliyor.

Urban koleksiyonunun diğer tamamlayıcı parçaları, rahat kumaşlardan şık pantolonlar, yumuşak dokulu ceketler, desenli trikolar, çizgili gömlekler ve polo yaka tişörtler de yeni sezonda Altınyıldız Classics mağazaları ve e-ticaret sitesinde yerini alıyor.