Altınyıldız Classics'ten Babalar Günü hediyesi için seçenekler

İSTANBUL (AA) – Altınyıldız Classics, 2021 Yaz Koleksiyonu ile Babalar Günü hediyesi almak isteyenler için çeşitli seçenekler sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Altınyıldız Classics 2021 Yaz Koleksiyonu'nda yer alan rahat kumaşlardan pantolonlar, yumuşak dokulu ceketler, desenli trikolar, çizgili gömlekler ve polo yaka tişörtler; maviden laciverte, bejden kahveye, griden hakiye uzanan renk paletiyle Babalar Günü için en uygun hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Babalar Günü için rengarenk polo yaka tişörtler ve gömlekler hediye listelerinin başında bulunurken, bu parçalar, zamansız tasarımlarıyla her sezon güncelliğini koruyor.

Altınyıldız Classics'in en son teknoloji ile geliştirdiği inovatif ürünler, sık sık seyahet eden babaların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kolay kırışmayan ve ütü gerektirmeyen özel kumaşı sayesinde Non-Iron gömlekler ve travel serisinin yeni üyesi gofre takım elbiseler, kırışmayan ve konforu maksimuma çıkaran tasarımlarıyla dikkati çekiyor.

İsmini 4 tarafa esneme özelliğinden alan ve Altınyıldız Classics ile özdeşleşen 360 koleksiyonundaki ceket, gömlek ve pantolonların yanı sıra koleksiyona yeni katılan 360 derece tişört ve şortlar, rahat giyinmeyi seven babalar için tercih edilebilecek.

Altınyıldız Classics Dynamic Koleksiyonu'na ait eşofman, sweatshirt ve tişörtler; babaların ev tarzının kurtarıcı parçaları olurken, sadece evde değil, açık havada yapacağı arkadaş buluşmaları ve yürüyüşlerine de eşlik edecek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – MediaMarkt, Babalar Günü döneminde en çok akıllı telefon, erkek bakım setleri ve kulaklık satışı gerçekleştirdi.

MediaMarkt'tan yapılan açıklamaya göre, Babalar Günü öncesinde tıraş makinelerinden TV'lere, akıllı saatlerden bilgisayar aksesuarlarına ve akıllı telefonlara kadar pek çok kategoride indirim başlatan şirket, babalara en çok hangi hediyelerin alındığını paylaştı.

Buna göre, bu yıl babalara yine en fazla akıllı telefon alınırken, hediye sıralamasında yüz, saç ve vücut bakım setleriyle kulaklıklar en fazla tercih edilen diğer hediye alternatifleri oldu.

Babalar Günü için alışveriş yapanların yüzde 55'i erkek olarak kayda geçerken, en fazla harcama yapanlar ise 25 ila 34 ve 35 ila 44 yaş aralığındakiler olarak gerçekleşti. Bu yaş grubunu 18 ila 24 ve 45 ila 54 yaş aralığı izledi.

MediaMarkt, Babalar Günü kampanyası çerçevesinde 15 bin adede yakın kargo gönderimi yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen MediaMarkt Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Yenal Gökyıldırım, şunları kaydetti:

"Babalar Günü sepet ortalaması mağazalarda 1.334 TL, mediamarkt.comtr'de ise 2 bin 408 TL oldu. Geçen yılın aynı kampanya dönemine oranla hem mağaza ziyaretlerimizin hem de mediamarkt.com.tr'nin trafiğinin arttığını görüyoruz. Yine bu iki dönem karşılaştırıldığında ciroda ise yüzde 25,3'lük bir yükselme elde ettik. Yapılan alışverişler doğrultusunda 14 bin 541 adet kargo gönderdik. Bu dönemde en çok satılan hizmet de TV, tablet ve bilgisayarlar için kullanılan ekran koruyucular oldu."

ANKARA (AA) – PTT AŞ, Babalar Günü dolayısıyla hazırladığı özel gün zarfını tedavüle sundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, özel gün zarfı 5,5 lira bedelle PTT iş yerlerinden, www.filateli.gov.tr adresinden ve filateli cep uygulamasından edinilebiliyor.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için bazı tedbirler uygulanıyor.

Bu kapsamda özel gün zarfı, 6 ay içinde www.filateli.gov.tr internet adresinden satın alınması halinde talep eden müşterilere posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerin hazırlanan filatelik ürünler için özel tarih damgası ve posta damgası tatbik talepleri, 3 ay içinde PTT AŞ'ye iletildiği takdirde karşılanacak.​​​​​​​