Altınyıldız Classics’ten bayram indirimi

İSTANBUL(AA) – Altınyıldız Classics, bayramı birbirinden hesaplı indirimlerle karşılıyor.

Altınyıldız Classics'ten yapılan açıklamaya göre, marka, tarz sahibi erkekler için stil alternatiflerini trend detaylarla bir araya getiriyor.

24 Temmuz tarihine kadar devam edecek bayram kampanyası kapsamında erkeklere rengarenk, dinamik ve başarılı stiller öneren marka, tişört, gömlek ve pantolon kategorilerinde de indirimli fiyat seçenekleri sunuyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Altınyıldız Classics, hayatın dinamizminden ilham alan “Dynamic Koleksiyonu” ile sportif tarzı yaşam stiline dönüştürenler için birbirinden farklı seçeneklerle konfor, hareket özgürlüğü ve stili bir arada sunuyor.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, dinamik, şehirli bir tarz ve konforu tasarımlarına yansıtan Altınyıldız Classics, “Dynamic Koleksiyonu” ile yükselişe devam eden sportif trendleri gardıroplara taşıyor.

Hareketli yaşantıya ayak uyduracak, dinamizm katacak koleksiyondaki eşofman altı, sweatshirt, şort ve t-shirtler ev stilinin yanı sıra açık havada yapılan arkadaş buluşmaları, hafta sonu etkinlikleri ve yürüyüşlere de eşlik ediyor. Bu sportif parçaları kendi stilinize adapte ederken takım olarak giyebileceğiniz gibi kendi stilinize göre farklı kombinler de yapabilirsiniz. Lacivert, siyah, gri gibi renklerin yanı sıra haki, turuncu ve saks mavisi gibi renklerle hareketlenen koleksiyondaki parçalar, modern ve minimal tasarımlarıyla "cool" bir tavır sergiliyor.

Özellikle erkekler için son yıllarda popülerliği giderek artan jogger pantolonlar hem rahatlığı hem de sportif duruşlarıyla ev tarzının kurtarıcı parçalarından biri oluyor. Bel kısmındaki lastik detayı ile konfor sağlarken, tok duruşu ve kesimiyle de birçok ortama kolayca uyarlanabiliyor.

İSTANBUL (AA) – Altınyıldız Classics mağazada ilk dijital alışveriş deneyimi "Smokin Bizim İşimiz" projesini başlatıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Altınyıldız Classics, özel gecelerin ve düğünlerin vazgeçilmezi olan smokinleri, online platformdan rahatlıkla seçebilmek ve mağazadan randevu alarak özel bir şekilde deneyimletmek adına müşterileri için www.smokinbizimisimiz.com internet sitesini hizmete sundu.

Yeni uygulama ile siteye giriş yapan müşteriler, online randevu oluşturup, seçmiş oldukları tarih ve saatte smokin servisi için Altınyıldız Classics mağazalarından özel hizmet alabilecek.

Randevu oluştuğunda eş zamanlı olarak müşteri bilgileri, seçmiş olduğu smokine dair bilgiler, tarih ve saat bilgileri seçilen mağazaya otomotik olarak bilgilendirme maili olarak geliyor. Gelen mail doğrultusunda seçilen Altınyıldız Classics mağazası, randevu saatinden önce tüm hazırlıklarını yapıp müşterisini hazır olarak bekliyor.

Altınyıldız Classics, yeni projesi ile erkeklere en mutlu günleri için yapacakları alışverişi özel kılacak yepyeni bir deneyim yaşatacak.​​​​​​​