Sal. Haz 18th, 2019

Altun'dan Cemil Meriç paylaşımı

ANKARA (AA) – Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı , "Birbirinden değerli eserleriyle ilim ve kültür dünyamıza güç katmış Cemil Meriç üstadımızı vefatının 32. sene-i devriyesinde sevgi, saygı ve rahmetle yad ediyorum." ifadesini kullandı.

Altun, Twitter hesabından, "Ömrünü Türk irfanına adamış, bu ülkenin derdiyle dertlenmiş, meselelerini haykırmış, birbirinden değerli eserleriyle ilim ve kültür dünyamıza güç katmış Cemil Meriç üstadımızı vefatının 32. sene-i devriyesinde sevgi, saygı ve rahmetle yad ediyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun." mesajını paylaştı.

 • Altun'dan Necip Fazıl paylaşımı
 • ANKARA (AA) – Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, "Türk edebiyatının üstadı Necip Fazıl Kısakürek'i 36. vefat yıl dönümünde rahmetle anıyorum." ifadesini kullandı.
  Altun, Twitter hesabından, "Eserleri ve fikirleriyle alternatif bir hafıza siyaseti ve tarih telakkisi sunan, yerli ve milli tefekkürün güçlü temsilcilerinden, Türk edebiyatının üstadı Necip Fazıl Kısakürek'i 36. vefat yıl dönümünde rahmetle anıyorum."

 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun'dan Foreign Policy listesi paylaşımı
 • ANKARA (AA) – Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Foreign Policy dergisinin Küresel Düşünürler listesine ilişkin Twitter’dan mesaj paylaştı.

  The @ForeignPolicy Global Thinkers list is (for lack of a better word) interesting.
  Since you guys set the bar so high, why not recognize someone with actual merit next time?#StandWithCookie pic.twitter.com/UXeMn4XhhC
  — Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) February 7, 2019

  Altun,