Pts. May 27th, 2019

Antalya DOB'tan Golden Voices konseri

(AA) – (DOB), Golden Voices konseriyle yaza "merhaba" diyecek.

Antalya Devlet Opera ve Balesinden yapılan açıklamaya göre, DOB, Golden Voices konseriyle sanatseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde 28 Mayıs Salı saat 21.00'de gerçekleştirilecek konserde soprano Nurdan Küçükekmekçi ve Esra Serbest ile mezzo-soprano Pınar Tekol sahne alacak.

Sürpriz bir repertuvarın seslendirileceği özel gecede, orkestra sanatçıları piyanist Metin Kiper, akordeonda Rövşen Feyzullayev, kanunda Okan Gürgen, gitarda Hakan Parlakgümüş ve davulda Şafak Sema solistlere eşlik edecek.

Fiyatları 10, 15, 20 ve 25 lira arasında değişen gecenin biletleri, Haşim İşcan Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı'ndaki opera gişelerinin yanı sıra www.biletiva.com internet adresinden de temin edilebilecek.

 • Antalya DOB, Rus bestecilerin eserlerini seslendirecek
 • ANTALYA (AA) – Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), Rus bestecilerin eserlerinden oluşan özel konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak.
  Antalya DOB'dan yapılan açıklamaya göre, Rus bestecileri konseri, Haşim İşcan Kültür Merkezi Opera Sahnesi'nde 20 Nisan Cumartesi günü akşam gerçekleştirilecek.
  Konserde, P.İ. Çaykovski, M. Tariverdiyeva, A. Pakhmutova, S. Rachmaninov ve N.R. Korsakov'un eserleri seslendirilecek.
  Soprano Nurdan Küçükekmekçi,

 • Antalya DOB'dan Kadınlar Günü'ne özel konser – 06.03.2019
 • ANTALYA (AA) – Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), Dünya Kadınlar Günü'ne özel oda müziği konseri verecek.
  Antalya DOB Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, etkinlik, 8 Mart'ta Antalya Müzesinde gerçekleştirilecek.
  Mezzosoprano Gülçin Gültekin ile arp sanatçısı Senem Çine'nin sahne alacağı konserde, Jules Massenet'in "Elegie" ve "Werther operasından Charlotte'un aryası", Gabriel Faure'nin "Au Bord de L'eau" eseri, Georges