Cts. Tem 20th, 2019

Aralıkta 568 firmaya dahilde işleme izin belgesi verildi

ANKARA (AA) – Dahilde işleme rejimi kapsamında aralık ayında 568 firma için izin belgesi düzenlendi.

Ticaret Bakanlığının aralık ayına ilişkin dahilde işleme izin, yurt içi satış ve teslim, hariçte işleme izin, vergi, resim ve harç istisnasıyla firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgeleri listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, geçen ay 568 firmaya dahilde işleme izin belgesi verilirken, 5 hariçte işleme izin belgesi, 1 yurt içi satış ve teslim belgesi, 94 vergi, resim ve harç istisnası belgesi düzenlendi.

Öte yandan firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgesi sayısı 9 olarak gerçekleşirken resen iptal edilen dahilde işleme izin belgesi ise olmadı.

 • Ocakta 681 firmaya dahilde işleme izin belgesi verildi
 • ANKARA (AA) – Dahilde işleme rejimi kapsamında ocak ayında 681 firma için izin belgesi düzenlendi.
  Ticaret Bakanlığının ocak ayına ilişkin dahilde işleme izin, yurt içi satış ve teslim, hariçte işleme izin, vergi, resim ve harç istisnasıyla firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgeleri listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
  Buna göre, geçen ay 681 firmaya dahilde işleme

 • Kasımda 655 firmaya dahilde işleme izin belgesi verildi
 • ANKARA (AA) – Dahilde işleme rejimi kapsamında kasım ayında 655 firma için izin belgesi düzenlendi.
  Ticaret Bakanlığının kasım ayına ilişkin dahilde işleme izin, yurt içi satış ve teslim, hariçte işleme izin, vergi, resim ve harç istisnasıyla firma talebine istinaden iptal edilen dahilde işleme izin belgeleri listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
  Buna göre, geçen ay 655 firmaya dahilde işleme