Arzum Okka Grandio Duo, Haus & Garten testinde “çok iyi” notu aldı

İSTANBUL (AA) – Arzum Okka Grandio Duo, Almanya'nın prestijli test dergilerinden Haus & Garten tarafından Türk Kahve Makinesi kategorisinde şu ana kadar alınan en yüksek nota layık görülürken, Sehr Gut (çok iyi) 1,3 notunun sahibi oldu.

Arzum'dan yapılan açıklamaya göre, Haus & Garten tarafından iki ayda bir yayınlanan ürün test ve değerlendirmeleri, sektör otoriteleri tarafından yakından takip ediliyor.

Haus & Garten'ın testinde ürünler kendi özellikleri ve tüketiciye vadettikleri çerçevesinde, özel laboratuvarlarda, donanımlı mühendislerden oluşan teknik ekipler tarafından değerlendiriliyor.

Bu çerçevede kalitesini gösteren Okka Grandio Duo, Türk kahve makineleri arasında yapılan değerlendirmede Sehr Gut (çok iyi) 1,3 notunu aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehtap Yıldız, Arzum'un 55 yıldır tasarım ve inovasyonu odağına alarak ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerin hayatlarına dokunduğunu belirterek şunları kaydetti:

"Türkiye'nin öncü markalarından biri olarak dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca eve ulaşıyoruz. Ödüllerle ve ilklerle özdeşleşmiş Arzum'un global bir marka olması en büyük hayalimiz. Okka Grandio Duo ürünümüzün uluslararası otoriteler tarafından saygınlığı kabul edilen Haus & Garten'ın testinden yüksek not alması bize ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Arzum olarak bu başarı bizi çok gururlandırdı. Bundan sonra da teknoloji ve inovasyonu bir arada sunarak tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırmaya, 'Dünyaya Türk Kahvesini Sevdiren Marka: Arzum Okka' ile dünyada daha fazla insana Türk kahvesini sevdirmeye devam edeceğiz. Dünyanın her yerindeki kafelerde Türk kahvesini insanlara servis ettirmek ve bunu Arzum Okka inovasyonları ile yapmak için var gücümüzle çalışacağız."

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Şehir Hatları vapurlarında Türk kahvesi yapımı için Arzum Okka Grandio Duo tercih ediliyor.

Arzum'un açıklamasına göre, Arzum Okka ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları arasında yapılan iş birliğiyle, boğazın farklı hatlarında çalışan 25 vapurun kafesinde sunulan Türk kahveleri artık Arzum Okka Grandio Duo ile pişirilecek.

Vapur kafelerin Türk kahvesi makinesi destekçisi Arzum Okka, yolculara bol köpüklü Türk kahvesi deneyimi yaşatacak. Tek seferde 10 fincan kahve pişirebilen Arzum Okka Grandio Duo, aynı anda birden fazla kişiye Türk kahvesi keyfi fırsatı sunuyor. ​​​​​​​

İSTANBUL (AA) – Arzum'un sahada tüketicinin hayatını kolaylaştıran Dijital Promotör uygulaması, "Perakende Güneşi Ödülleri"nde "Pandemi Dönemi Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

Arzum açıklamasına göre, her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Perakende Güneşi Ödülleri töreninde "Pandemi Dönemi Başarı Ödülü"nü Arzum Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serhan Giray aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Serhan Giray, pandemi döneminde dijitalleşmenin her alanda olduğu gibi satışta da odaklanılması gereken bir konu olduğunu belirterek, Arzum olarak bu alanda kendilerini geliştirdiklerini ve yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini kaydetti.

Giray, şunları kaydetti:

"Bu dönemde satış sırasında tüketicilerin dikkati çekebilme, ürününüzü kısa sürede en iyi şekilde aktarabilme dijitalleşmenin sağladığı en iyi avantajlardan biri. Biz de bu noktada, Türkiye'de bir ilk olan ve bize bu değerli ödülü getiren 'Dijital Promotör'ü devreye soktuk. Uygulamamızla, sahada tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Ürün satışını desteklemeye yönelik geliştirdiğimiz bu dijital sistemle tüketicilerimiz, üzerinde çip takılı Arzum ürünlerine dokunduğu anda ekrandaki tanıtım videosu ile karşılaşıyor. Dijital Promotör uygulamamız, özellikle pandemi sürecinde mağaza içerisinde sosyal mesafe korunarak ürün hakkında detaylı bilgi alınmasını kolaylaştırıyor. İnovasyon ve tasarım odaklı bir şirket olarak gece gündüz çalışıyoruz. Bu çabalarımızın böyle değerli ödüllerle taçlandırılması bizi daha da motive ediyor."