Arzum'un “Dijital Promotör” uygulamasına “Perakende Güneşi Ödülü”

İSTANBUL (AA) – Arzum'un sahada tüketicinin hayatını kolaylaştıran Dijital Promotör uygulaması, "Perakende Güneşi Ödülleri"nde "Pandemi Dönemi Başarı Ödülü"ne layık görüldü.

Arzum açıklamasına göre, her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Perakende Güneşi Ödülleri töreninde "Pandemi Dönemi Başarı Ödülü"nü Arzum Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serhan Giray aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Serhan Giray, pandemi döneminde dijitalleşmenin her alanda olduğu gibi satışta da odaklanılması gereken bir konu olduğunu belirterek, Arzum olarak bu alanda kendilerini geliştirdiklerini ve yatırımlara hız kesmeden devam ettiklerini kaydetti.

Giray, şunları kaydetti:

"Bu dönemde satış sırasında tüketicilerin dikkati çekebilme, ürününüzü kısa sürede en iyi şekilde aktarabilme dijitalleşmenin sağladığı en iyi avantajlardan biri. Biz de bu noktada, Türkiye'de bir ilk olan ve bize bu değerli ödülü getiren 'Dijital Promotör'ü devreye soktuk. Uygulamamızla, sahada tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Ürün satışını desteklemeye yönelik geliştirdiğimiz bu dijital sistemle tüketicilerimiz, üzerinde çip takılı Arzum ürünlerine dokunduğu anda ekrandaki tanıtım videosu ile karşılaşıyor. Dijital Promotör uygulamamız, özellikle pandemi sürecinde mağaza içerisinde sosyal mesafe korunarak ürün hakkında detaylı bilgi alınmasını kolaylaştırıyor. İnovasyon ve tasarım odaklı bir şirket olarak gece gündüz çalışıyoruz. Bu çabalarımızın böyle değerli ödüllerle taçlandırılması bizi daha da motive ediyor."

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL(AA) – Arzum’un yeni bağımsız yönetim kurulu üyeleri Ahmet Cüneyt Yavuz ve Elif Ateş Özpak oldu.

Arzum'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yapılan açıklamaya göre, yeni bağımsız üyeler 29 Nisan’da gerçekleşen genel kurul toplantısının ardından göreve başladı.

Açıklamada yeni üyelerin özgeçmişleri hakkında şu bilgilere yer verildi:

"Yeni bağımsız yönetim kurulu üyesi Ahmet Cüneyt Yavuz, Boğaziçi Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi eğitimini tamamladıktan sonra Johns Hopkins Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi alanlarında yüksek lisans yaptı. Kariyerine 1992’de Gillette Türkiye’de başlayan ve 16 yıl boyunca Gillette, Duracell, Oral-B ve Braun markalarının Türkiye, Balkanlar ve İsrail bölgelerinde satış ve pazarlamadan sorumlu olarak yöneticilik yapan Yavuz, 2003’te Gillette Polonya Ülke Liderliğine atandı. 2006’daki P&G satın almasını takiben yeni yapıda 2008 sonuna kadar Polonya ve Baltık ülkelerini yönetti. Ahmet Cüneyt Yavuz, Kasım 2008’den bu yana Mavi’nin CEO’su olarak görevini sürdürüyor.

Yeni bağımsız yönetim kurulu üyesi Elif Ateş Özpak, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1992’de mezun olmasının ardından 1994’te başladığı Pekin & Pekin Hukuk Bürosu’na 2019’da ortak oldu. 2000 yılında Harvard Ünivesitesi Uluslararası Ticaret Programı’nı (PIL) tamamlayan Özpak, 2001-2005 yılları arasında Turkcell’in kurumsal hukuk müşavirliği görevini üstlendi. 2004-2008 yılları arasında Taboğlu, Ateş, Demirhan Hukuk Bürosu’nda hissedar ortak oldu. Hâlihazırda Kybele Consulting Limited UK’de yönetici ortak, Globalturk Capital’da ortak, Crescent Capital CETF‘de (Temiz Enerji Fonu) kurucu ortak, BN Telekom 11880 ve bulurum.com‘da kurucu ortak olarak görev yapıyor. Özpak, son 12 yıl içinde Unico Sigorta (eski Aviva Sigorta) bağımsız yönetim kurulu üyesi (2019), Boyner Grup bağımsız yönetim kurulu üyesi (2012-2017), Kuzeykaya Elektrik Üretim A.Ş. yönetim kurulu üyesi (2014-2016), Doğa Çevre Teknolojileri A.Ş. yönetim kurulu üyesi (2014-2016), Kredix (fin-tech) bağımsız yönetim kurulu üyesi (2014-2016) ve Ray Sigorta yönetim kurulu üyesi (2008) olarak görev yaptı."

İSTANBUL(AA) – Arzum, Kantintost Pro Izgara ve Tost Makinesi ile evlerinize ve iş yerlerinize iştah açan çözümler sunuyor.

Arzum'dan yapılan açıklamaya göre, tek seferde 6 adet tost yapabilen, geniş aileler ve iş yerleri için ideal bir ürün olan Arzum Kantintost Pro’nun zaman ayarlayıcı özelliği ile tost ve ızgaralar, başında beklemeden tam kıvamında pişiyor.

Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlere, fit görünümünü her zaman korumak isteyenlere 180 derece açılabilen gövdesiyle barbekü keyfi yaşatan Arzum Kantintost Pro, köfte, tavuk ve balık gibi pek çok farklı lezzeti, 2000 watt’lık gücüyle çok kısa sürede pişirip servise hazır hale getiriyor.

Arzum Kantintost Pro, yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst gövdesiyle gıdaları ezmeden pişiriyor. Tüm yiyecekleri en leziz halinde sofralara taşıyan Arzum Kantintost Pro, çizilmeye karşı dayanıklı ve sağlam alüminyum döküm plakaları ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Zaman ayarlayıcısı ve 5 kademeli ısı ayar düğmesi sayesinde etkileyici sonuçlara ulaşılabilen Arzum Kantintost Pro, dik konumda muhafaza imkânı ile mutfaklarda fazla yer kaplamıyor.