Çar. Oca 29th, 2020

Aydın'da evin çatısına devrilen traktörün sürücüsü ağır yaralandı

AYDIN (AA) – Aydın'ın Nazilli ilçesinde evin çatısına devrilen traktörün sürücüsü ağır yaralandı.

Necip Can'ın kullandığı 35 YJH 23 plakalı traktör, Işıklar Mahallesi'nde, yolun yaklaşık 10 metre aşağısındaki evin çatısına devrildi.

Ağır yaralanan Can, 112 Acil Servis ekiplerince Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Evin çatısında hasar oluştu.

TBMM'de grubu bulunan siyasi partiler ortak bildiriyle ABD'nin sözde Orta Doğu barış planını kınadı.

Yemen'deki İran destekli Husiler, Suudi Arabistan'ın petrol şirketi Aramco'ya saldırı düzenlediklerini duyurdu.

Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Sergen Yalçın ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Deprem vergisi) Toplanan vergilerin çok daha fazlası deprem konusundaki çalışmalar için harcanmıştır."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Elazığ depremi) Zemin etütlerinden sonra inşaatları başlatacağız ki bu bizim için 3-4 aylık, bilemedin 5 aylık iştir."

Erdoğan: "(Deprem vergisi) Hangi amaç için toplanmışsa bugüne kadar o gaye için harcandı. Onun dışında bir yere harcama tavrı içinde olmadık, olmayız"

Erdoğan: "(Koronavirüs salgını) Türkiye içinde şu an itibarıyla herhangi bir sıkıntı söz konusu değil. Her türlü tedbir alınarak adım atılıyor"

Erdoğan: "Eğer biz savunma sanayisinde kendi üretimimizle yerli-milli adımları atmamış olsaydık, şu anda terörle mücadelede çökerdik."

Erdoğan: "(Soçi ve Astana) Bu anlaşmalara Rusya'nın sadık kalması halinde, biz de sadakatle yola devam ederiz. Şu an itibarıyla Rusya sadık değil."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Astana Süreci diye bir şey kalmadı. Süreci yeniden ayağa kaldırmak, Türkiye, Rusya, İran ne yapabilir, bakmak lazım."