Per. Haz 20th, 2019

Başkan Huysuz'dan IJF Başkanı'na ziyaret

ANKARA (AA) – Türkiye Federasyonu (TJF) Başkanı Sezer Huysuz, Uluslararası Federasyonu (IJF) Başkanı Marius L. Vizer'i ziyaret etti.

Federasyondan yapılan açıklamada, Sezer Huysuz'un, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de Vizer'e nazeket ziyaretinde bulunduğu bildirildi.

Başkan Huysuz'un, IJF Başkanı ile yaptığı görüşmenin samimi bir havada geçtiğini belirterek, "Kendisine Türk judosuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettik. IJF ile ortak projeleri görüştük. Okullarda judo eğitiminin yaygınlaştırılması için desteğin yanı sıra birçok konuda bilgi alışverişi yaptık. Vizer’in tecrübelerinden yararlanma fırsatı bulduk." ifadelerini kullandığı aktarıldı.

 • Altunsoy ve Huysuz'dan Tokyo ziyareti
 • ANKARA (AA) – Spor Genel Müdür Yardımcısı Ömer Altunsoy ve Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nın yapılacağı tesislerde incelemelerde bulundu.
  Türkiye Judo Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Altunsoy ve Huysuz, 2020 Tokyo Olimpiyatları ve 2019 Dünya Judo Şampiyonası hazırlıkları hakkında yetkililerden bilgi aldı.
  Başkan Huysuz ayrıca, 2020 Olimpiyat Oyunları ve 2019 Dünya Şampiyonası öncesi

 • Judo Federasyonu Başkanı Huysuz öğrencilerle buluştu
 • ANKARA (AA) – Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Sezer Huysuz, "2020 Tokyo Olimpiyatları'nda madalya alarak 20 yıllık özlemi gidereceğiz." dedi.
  Federasyon Başkanı Sezer Huysuz, "Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Buluşmaları" kapsamında, spor yazarları, Ankara ve Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileriyle dernekte bir araya geldi.
  Judoda olimpiyatlarda 20 yıldır madalya kazanamadıklarını belirten Huysuz, "Bir baskı var