Bayern Münih Arturo Vidal’i Satmıyor

Son dönemde özellikle Chelsea’nin Şilili orta saha oyuncusu Vidal’i istediğine dair haberler medyada genişçe yer bulmakta.

Ajansspor’un haberine göre konuyla ilgili Bayern Münih’in teknik direktörü Jupp Heynckes ise sessizliğini bozdu. Alman ekibinin Doha’daki kampında konuşan deneyimli teknik adam, “Arturo konusunda Chelsea ile herhangi bir görüşmemiz olmadı. Bu ay hiçbir oyuncu takımdan ayrılmayacak” diyerek noktayı koydu.

Fakat Vidal’in gelecek sezon takımda kalıp kalmayacağı henüz net değil zira Bavyera ekibi yazın o bölgeye Schalke 04 ile sözleşmesi sona eren Leon Goretzka’yı transfer edecek.


PODOLSKİ’DEN BEŞİKTAŞ-BAYERN MÜNİH MAÇI YORUMU

Geçmişte Bayern Münih, Arsenal, 1. FC Köln ve İnter Milan gibi kulüplerde oynayan başarılı futbolcu Lukas Podolski, döneri uzun zamandır severek yediğini söyledi. Dönerin Almanya’da bir gelenek haline geldiğini ifade eden Podolski, kendisinin tavuk döner sevdiğini de dile getirdi. Podolski Doğan Haber Ajansı’na (DHA) yaptığı açıklamada İstanbul’u özlediğini ve orada iki güzel yıl geçirdiğini ayrıca İstanbulda çok sayıda arkadaşının olduğunu belirtti. Lukas Podolski, Şampiyonlar Liginde karşılaşacak olan Beşiktaş ile Bayer Münih maçı içinse şu yorumu yaptı: “Beşiktaş şimdiye kadar iyi oynadı, şaşılacak derecede iyi. Ama dünyanın en iyi takımı Bayern Münih ile karşılaşacak. Biraz zor ama İstanbul’daki atmosfer için heyecanlıyım. İnanıyorum ki, Bayern için yeni ve çok sıcak bir atmosfer. Sonunda heyecanlı olacak.”

TBF, "Basketbola Dönüş Protokolü'nü" açıklayarak, ING Basketbol Süper Ligi'ni 26 Eylül'de başlatmayı planladığını duyurdu.

Bakan Varank: "Her zaman olduğu gibi kalkınmaya dönük, yatırım iştahını artıran adımlarla Türkiye'yi hep beraber hak ettiği seviyelere taşıyacağız."

Varank: "Makro göstergelerdeki dalgalanmalar Türkiye ekonomisinin gerçeğini yansıtmıyor. Türkiye ekonomisinin yönü üretim, istihdam, inovasyondur."

Erdoğan: "(Muharrem İnce'nin parti kurma çalışması iddiası) Muharrem Bey'le ilgili olarak o da onun en doğal, en tabii hakkıdır."

Erdoğan: "(MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Akşener’e çağrısı) Temenni ederim ki birlik beraberliğin tesisine yönelik inşallah bir adım olabilir."

Erdoğan: "(MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Akşener’e çağrısı) Sayın Bahçeli'nin daveti ise doğrusu benim yadırgadığım bir davet değil."

Etiketler: