Beşiktaş Teknik Direktörü Avcı, Antalya'da öğrencilerle buluştu

ANTALYA (AA) – Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Antalya'nın Serik ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

Devre arası kamp çalışmaları için takımıyla Serik ilçesinde bulunan Abdullah Avcı, yapılan davet üzerine Gedik İlkokulunu ziyaret etti.

Okulda çiçeklerle karşılanan Avcı, öğrencilerle fotoğraf çektirdi, forma imzaladı.

Beşiktaşlı olduğunu belirten öğrencilerden Merve Bildir, Avcı'ya üzerinde bulunan eşofmanını imzalatınca sevinç gözyaşlarına hakim olamadı.

Avcı, öğrencinin "Kardeşim de çok güzel futbol oynuyor. Beşiktaş'ta oynatabilir misiniz?" sorusuna "Serik'te mahalle muhtarımız Halil Bey ile irtibat halindeyiz, ilerleyen zamanlarda inşallah." yanıtını verdi.

Gedik Mahallesi Muhtarı Halil Koca'nın kızı Ceylin Fatma ise tecrübeli teknik adama, üzerinde daha önce birlikte çektirdikleri fotoğraf bulunan masa saatini hediye etti.

Avcı, daha sonra öğrencilerle pasta kesti.

Sınıflardan birini ziyaret eden Avcı, "Eğitim hayatınıza yeni başlamışsınız, öncelikle tüm yaşamınız boyunca başarılar diliyorum. Tüm arzum ve isteğim kendinizi geliştirerek devam etmeniz. Bu ülkeye, bu vatana yararlı birer insan olabilmeniz. Bütün yaşamınız boyunca sizlere başarılar diliyorum. Bizi desteklemeye devam edin." diye konuştu.

Bir öğrencinin "Ben Fenerbahçeliyim ama." demesi üzerine Avcı, "Olsun, ama futbolu destekle." karşılığını verdi.

Abdullah Avcı, ziyaret sonrasında okul önünde öğrencilerle toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

ABD'de Kovid-19 salgınında ölenlerin sayısı son 24 saatte 476 artarak 138 bin 273'e yükseldi.

Yeniden görülen "Man Adası" davasında Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakınlarına 197 bin lira tazminat ödemesine hükmedildi

Milli Savunma Bakanı Akar: "TSK'nın şanlı üniformasını hiçbir hainin taşımasına müsaade etmeyeceğiz, bu konuda kararlıyız."

Akar: "Saldırgan tutumunu sürdüren Ermenistan’a karşı Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin yanında durmaya, Azeri kardeşlerimize desteğe devam edeceğiz"

Milli Savunma Bakanı Akar: "Pençe Kaplan Operasyonu'nda şu ana kadar 62 terörist etkisiz hale getirildi. Komandolarımızın nefesi, hainlerin ensesinde"

Akar: "FETÖ ile mücadele kapsamında bugüne kadar 20 bin 77 terörist içimizden temizlendi, 1243 kişinin rütbesi geri alındı."

Etiketler: