Çar. Haz 26th, 2019

Beşiktaş'ın Slovakya kampı – 03.07.2018

BRATİSLAVA (AA) – , Slovakya kampında yeni sezon çalışmalarını sabah antrenmanıyla sürdürdü. Başkent Bratislava yakınlarındaki Samorin kasabasında bulunan X Bionic Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, pas ve kondisyon çalışmalarının ardından çift kale maç oynadı.
Antrenmanın ilk yarısında takımla çalışan Adriano Correia, daha sonra koşu yaptı. Öte yandan Cyle Larin ve Orkan Çınar antrenmanın ardından şut çalıştı.
Bu arada, Beşiktaş'ın gurbetçi taraftarları takımlarını yalnız bırakmadı.

Siyah-beyazlı ekip, yeni sezon hazırlıklarını akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek.

 • Beşiktaş'ın Slovakya kampı – 02.07.2018
 • BRATİSLAVA (AA) – Beşiktaş Futbol Takımı, Slovakya kampında yeni sezon çalışmalarını akşam antrenmanıyla sürdürdü.
  Bratislava yakınlarındaki Samorin kasabasında bulunan X Bionic Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, kondisyon, pas, top kontrolü ve şut çalışmalarının ardından çift kale maç oynadı.
  Öte yandan, çok sayıda gurbetçi futbolsever, Beşiktaş'ın antrenmanını takip etti.
  Siyah-beyazlı ekip, yeni sezon hazırlıklarına yarın

 • Beşiktaş'ın Slovakya kampı – 01.07.2018
 • BRATİSLAVA (AA) – Beşiktaş Futbol Takımı, Slovakya kampında çalışmalarını akşam antrenmanıyla sürdürdü.
  Bratislava yakınlarındaki Samorin kasabasında bulunan X Bionic Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, pas ve kondisyon çalışmalarının ardından çift kale maç oynadı.
  Siyah-beyazlı ekipte iki oyuncu daha kampa dahil oldu. Gökhan Töre'nin sabah idmanında çalışmalara katılmasının ardından, akşam antrenmanında ise Ryan Babel