Beşiktaş'tan Yeni Malatyaspor'a “geçmiş olsun” mesajı

İSTANBUL (AA) – Beşiktaş Kulübü, futbolcu ve personelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan BtcTurk Yeni Malatyaspor için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Siyah-beyazlı kulübün Twitter hesabından yayımlanan mesajda, "Yeni Malatyaspor Kulübü'nün Kovid-19 testi pozitif çıkan futbolcusu ve personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Bakan Varank: "Türkiye, atacağı adımlarla yeni normalin kurallarını belirleyen ülkelerden biri olabilir."

Bakan Varank: "Ekonomik konjonktür toparlanmaya başladı. Tüketici ve reel sektör güven endeksleri yukarı yönlü hareket ediyor."

Bakan Varank: "Bugün itibarıyla binin üzerinde yoğun bakım solunum cihazımızın ihracatını gerçekleştirmiş durumdayız."

Bakan Varank: "Ülkemizin demokrasi ve özgürlük kazanımları bir parmak şıklatmayla değil, Cumhurbaşkanımızın 18 yıllık büyük mücadelesiyle elde edildi"

Pekcan: "Firmaları e-ihracata özendirmek için e-ticaret sitesine üyeliklerini 2020 için yüzde 80, sonraki yıllarda yüzde 60 oranında destekleyeceğiz."

Bakan Pekcan: "Firmaların e-ticaret sitelerine üyeliklerini, sanal ticaret heyetleri ve sanal fuarlara katılımını destek kapsamına alıyoruz."

  • Rusya'da Kovid-19 vaka sayısı 370 bini aştı - - Ülkede son 24 saatte 8 bin 338 kişide Kovid-19 tespit edilirken ölü sayısı 3 bin 968’e çıktı Daha fazlasını oku »Rusya'da Kovid-19 vaka sayısı 370 bini aştı
  • Mert Kerem’in çizimi “Fair Play Resim Yarışması”nda halk oylamasında birinci seçildi - ANKARA (AA) - Dünya Fair Play Birliği (CIFP), tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle dünya çocukları arasında resim yarışması düzenledi. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) yaptığı açıklamaya göre, yarışma duyurusunda çocuklardan, kendilerine ve çevrelerinde yaşayan insanlara nasıl baktıklarını, virüsle nasıl mücadele ettiklerini gösteren çizimler yapmaları istendi.Jüri, 30 ülkeden 300 eseri 3 kategoride değerlendirirken bir kategorideki çalışmalar da internet üzerinden halkın oyuna sunuldu. Jüri değerlendirmesinde Türkiye’den dereceye giren eser yer almazken 5 yaşındaki Mert Kerem'in çizimi halk oylamasında birinci seçildi.Dereceye giren eserler, Uluslararası Fair Play Komitesi'nin "https://www.facebook.com/internationalfairplay/" sayfasından görülebiliyor. Daha fazlasını oku »Mert Kerem’in çizimi “Fair Play Resim Yarışması”nda halk oylamasında birinci seçildi
Benzer Haber:  Bayramın son gününde Samsun'da 9 yeni pozitif Kovid-19 vakası tespit edildi
Etiketler: