Sal. Tem 16th, 2019

Binali Yıldırım, ziyaretlerde bulundu

İSTANBUL (AA) – AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , Tuzla Aydınlı Mahallesi muhtarlığını ziyaret etti.

Muhtar Nevzat Özsoy'la sohbet eden Yıldırım, kendisini 17 Mayıs Cuma günü düzenlenecek muhtarlarla iftar programına davet etti.

Yıldırım, daha sonra rahatsızlığı bulunan Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi'nin eski muhtarı Mustafa Coşkun'u evinde ziyaret ederek "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Binali Yıldırım, Coşkun'un eşi Hatice Coşkun ve evde bulunanlarla da sohbet etti.

 • Binali Yıldırım İstanbul'da çeşitli ziyaretlerde bulundu
 • İSTANBUL (AA) – TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
  Alınan bilgiye göre, Yıldırım, Mimar Sinan Camisi'nde kıldığı cuma namazının ardından Ataşehir'de esnafları ziyaret etti.
  Vatandaşlarla sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Yıldırım, daha sonra Hatice-Naci Canruh ile Seda-Murat Koçak çiftlerinin evlerine konuk oldu.

 • Binali Yıldırım, Pendik'te
 • İSTANBUL (AA) – AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı, MHP Pendik İlçe Başkanlığı ile Gazi Paşa Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.
  Seçim çalışmalarını Pendik'te sürdüren Yıldırım, sabah AK Parti Pendik İlçe Başkanlığı binasına geldi. Burada partililerle görüşen Yıldırım, daha sonra esnaf ziyareti için Gazi Paşa Caddesi'ne geçti.
  Yıldırım, kestaneciden satın