Per. Haz 20th, 2019

BKM'de oyunculuk atölyeleri açılacak

İSTANBUL (AA) – BKM Mutfak, sinemaya, televizyona ve tiyatroya yeni yetenekler kazandırmak amacıyla Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ve Akasya Kültür Merkezi (AKM) ile birlikte "Oyunculuk Atölyeleri" kuracak.

BKM'den yapılan açıklamaya göre, Yılmaz Erdoğan'ın genel sanat yönetmenliğinde başlayacak olan atölyelerde aralarında Onur Atilla, Taner Rumeli, Bülent Çatar ve Gülsüm Alkan'ın bulunduğu birçok tecrübeli isim, öğrencilere temel oyunculuk, kamera önü oyunculuğu ve komedi oyunculuğu dallarında eğitim verecek.

Atölyeler kapsamında 15 yaş üstündekiler, 15 kişilik sınıflarda eğitim alacak. 3 ay boyunca aldıkları eğitim sonunda ise eğitimlerini tamamlayan öğrencilere BKM Mutfak'tan katılım sertifikası verilecek.

  • Ustalarla gençler Darülbedayi Atölyesi'nde buluşacak – 26.11.2018

  • – Diksiyondan tiyatroya, oyunculuktan sahne eğitimine kadar ücretsiz birçok eğitimin verileceği iki yıllık programa, 30 Kasım’a kadar başvuru yapılabilecek

  • “Ünlü olmaya gelenleri oyunculuk dersine almıyorum”
  • İSTANBUL (AA) – , sinema ve dizi oyuncusu Nazan Kesal, yapımcıların yetenekli oyuncuların peşinde olmadığını belirterek, "Yapımcılar kaşı gözü güzel kızlar, vücut yapmış erkekler peşinde koşuyor. Konservatuvardan mezun, çok yetenekli o kadar çok oyuncu var ki, kimse dönüp bakmıyor. Kamera önü oyunculuk dersi veriyorum ve ünlü olmaya gelenleri oyunculuk dersine almıyorum." dedi.
    Kesal, Zeytinburnu Belediyesince gazeteci