Cum. Haz 21st, 2019

Bolu'da iş yerinden hırsızlık

– Cep telefonu satışı yapılan iş yerinden yapılan hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı

(AA) – 'da bir cep telefonu satışı yapan iş yerine giren 2 kişinin, bozuk telefonla ikinci el telefonu değiştirmesi güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Alınan bilgiye göre, İzzet Baysal Caddesi'nde cep telefonu satışı yapılan iş yerinin sahibi Savaş Top, tezgahta bulunan ve kendilerine ait olmadığını fark ettiği telefonu inceledi.

Cep telefonunun açılmadığını anlayan Savaş Top ve eşi Özlem, güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğinde, telefonun iş yerine gelen 2 kişi tarafından değiştirildiğini tespit ederek polisi aradı.

Olay yerine gelen Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerası kayıtlarını izledikten sonra şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Güvenlik kamerası kayıtlarında, iş yerine gelen yabancı uyruklu iki kişinin, bir süre ikinci el telefonlara baktıktan sonra, beğendikleri bir telefonu incelemek için Özlem Top'tan istemeleri ve Top'un dalgınlığından faydalanan zanlının cebindeki başka bir telefonla bu telefonu değiştirmesi yer alıyor.

 • Bolu'daki iş yerinden hırsızlık
 • BOLU (AA) – Bolu'da, cep telefonu satışı yapan iş yerinde, bozuk telefonla ikinci el telefonu değiştirerek yapan yabancı uyruklu 2 şüpheliden biri tutuklandı.
  Alınan bilgiye göre, Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, İzzet Baysal Caddesi'nde cep telefonu satışı yapılan iş yerinde dün gerçekleşen hırsızlık olayının şüphelilerini yakalamak için çalışma başlattı.
  İş yerinin güvenlik

 • Bolu'da 3 günde 58 evden hırsızlık yapan şüpheliler yakalandı
 • BOLU (AA) – Bolu'nun Mengen, Yeniçağa ve Dörtdivan ilçelerine bağlı köylerle yayla evlerinden hırsızlık yaptığı öne sürülen 5 şüpheliyle çalıntı malzemeleri aldığı değerlendirilen bir kişi jandarma ekipleri tarafından yakalandı.
  Alınan bilgiye göre, Mengen, Yeniçağa ve Dörtdivan ilçelerine bağlı köylerle yayla evlerinden oluşan toplam 58 adresten hırsızlık yapıldığı ihbarını alan Bolu İl Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı.
  Hırsızlık