Boyner'in “Şahane Cuma” kampanyası devam ediyor

İSTANBUL (AA) – Boyner'in geçen hafta sonu başlayan "Şahane Cuma" kampanyasıyla yüzde 60'a varan indirimler ve her gün yenilenen fırsatlar 1 Aralık'a kadar devam edecek.

Boyner'den yapılan açıklamaya göre, şirket, milyonlarca üründe net yüzde 60, yüzde 50 ve yüzde 40 indirimlerin uygulandığı "Şahane Cuma" kampanyasıyla, tüketicilere avantajlı fiyatlarla ürünlerini sunuyor.

Boyner'in kampanya kapsamında kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyimden aktif spor ve ev koleksiyonlarına uzanan seçili milyonlarca üründe ve yüzlerce markada sunduğu indirimli fiyatlar tüketiciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Tüketiciler, kış sezonunda ihtiyaç duydukları giysileri uygun fiyatlarla ve avantajlı ödeme şekilleriyle alabiliyor.

Öte yandan, "Şahane Cuma", yeni yıla geri sayım başlamışken yılbaşı alışverişini de en uygun koşullarda yapmaya yardımcı oluyor.

Kış alışverişinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan farklı kesim ve kumaşlardaki paltolardan kabanlara, botlardan çizmelere, atkılardan kazaklara, eldivenlerden atkılara kadar sayısız ürün avantajlı fiyatları ile tüketicilerle buluşuyor.

Benzer Haber:  Boyner, Ramazan Bayramı'na hazır

Tüketiciler, Axess, CardFinans veya Advantage'la 1 Aralık'a kadar yaptıkları alışverişlerini 2 ay erteleme fırsatı ile 2020 Ocak ayında ödemeye başlayacak ve 6 taksit avantajından yararlanabilecek.

Sağlık Bakanı Koca: "İyileşen sayısı 120 bini geçti.Yoğun bakım desteğine ihtiyaç azalmaya devam ediyor. Başarı, 83 milyonun gösterdiği uyumun sonucu"

Son 24 saatte 1321 kişinin daha iyileşmesiyle Kovid-19 tedavisi tamamlananların sayısı 120 bin 15 oldu.

Türkiye'de son 24 saatte 987 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 29 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 157 bin 814, can kaybı 4 bin 369 oldu.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said ile telefonda görüştü.

Erdoğan-Said görüşmesinde Kovid-19 ile mücadele başta olmak üzere ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı.

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı son 24 saatte 121 artışla 36 bin 914'e yükseldi.

Etiketler: