“Büyük Beşiktaş Yürüyüşü” platformundan açıklama

İSTANBUL (AA) – "Büyük Yürüyüşü" platformu, Kulübünün yönetimine tepki gösterdi.

Platformdan yapılan yazılı açıklamada, "Beşiktaş'ımız hiçbir dönemde bu kadar şaibeli işlemlerle anılmamıştır. Her gün yeni bir haberle; ödenmeyen ve UEFA'ya yapılan oyuncu şikayetleri, kesilen faturalar ve diğer olumsuz haberlerle ilgili doyurucu, tatmin edici bir açıklama yapılmadığı gibi, bu haberler gerçek değilse neden tekzip ya da dava yoluna başvurulmadığı da ayrıca merak konusudur." denildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Birdenbire gündeme getirilen altın hisselerinin satışı kabul edilemez. Bu birileri tarafından bilinçli olarak kamuoyunu yönlendirme ve nabız yoklama çabası olarak görülmektedir. Tüzüğümüze aykırı ve mevcut yönetim tarafından 7 yıl gibi bir sürede ödenemez hale getirilen borcun, yapılsa dahi bu satışla kapatılamayacağı ayrı bir gerçek olduğu gibi, bu yola başvurmak kimsenin haddine değildir. Aylardır yapılan haberlere karşı tepki veremeyenler, mahkemelik ve nasıl üye oldukları tartışmalı olanlarla seçimi kazansalar dahi iktidar olamazlar."

  • “Büyük Beşiktaş Yürüyüşü” oluşumu tanıtıldı
  • İSTANBUL (AA) – Beşiktaş Kulübü Yönetim Kuruluna muhalif olan kongre üyelerinin bir araya geldiği "Büyük Beşiktaş Yürüyüşü" oluşumunun tanıtımı yapıldı.
    İstanbul'da bir otelde gerçekleştirilen basın toplantısında, oluşuma Beşiktaş Kulübünün kongre üyelerinden Ali Rıza Dizdar sözcülük ederken, eski Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır ile siyah-beyazlı camiadan Hasan Bozkurter, Nazmi Koca, Batur Gültekin, Hakan Aksoy

  • “Beşiktaş'a gelmek benim için büyük onur”
  • BELGRAD (AA) – Beşiktaş'ın sezon başında kiralık olarak kadrosuna kattığı Sırbistan Milli Takımı futbolcusu Adem Ljajic, "Türkiye'nin en büyük takımı olarak gördüğüm Beşiktaş'a gelmek benim için büyük onur." dedi.
    Ülkesindeki "Sport Klub" televizyonuna açıklamalarda bulunan Ljajic, 8,5 yıl İtalya'da forma giydikten sonra Beşiktaş'a transfer olmasına ve Türk futboluna ilişkin değerlendirmeler yaptı.
    Uzun süre İtalya'da forma