Sal. Eki 22nd, 2019

Çaldıkları otomobilleri parçalayarak satan zanlılar yakalandı

– Kentte farklı tarihlerde çaldıkları 9 otomobili parçalara ayırdıktan sonra sattığı iddia edilen 3 zanlı gözaltına alındı

GAZİANTEP (AA) – Gaziantep'te çaldıkları otomobilleri parçalara ayırdıktan sonra sattığı iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Bürosu ekipleri, kentte farkı tarihlerde 9 otomobilin çalınmasıyla ilgili çalışma başlattı.

Olayların gerçekleştiği yerlerdeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler, şüphelilerin H.K, A.Ç ve E.G olduğunu belirledi.

Adreslerine düzenlenen operasyonla gözaltına alınan zanlılar, sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü.

Zanlıların kentte farklı zamanlarda çaldıkları 9 otomobili parçalara ayırdıktan sonra sattığı belirlendi.

Hakkında kırmızı bülten çıkarılan, FETÖ'ye iltisakı nedeniyle meslekten ihraç edilen firari eski savcı Mehmet Murat Dalkuş yakalandı.

ABD Başkanı Donald Trump: "(Suriye) Sınırdaki çatışmalar nedeniyle birçok Türk hayatını kaybetti, her iki tarafa da bakmalısınız"

Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü'ne Hakan Atilla atandı.

Akar: "Bu bir ateşkes değildir, harekata ortak açıklamayla ara verildi. Hasmane tutum ve saldırılara karşı meşru müdafaa hakkımız daima geçerlidir."

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: "120 saatlik sürenin bitiminde teröristler silahları bırakarak inlerinden çıkacak ve bölgeyi terkedeceklerdir"