Pts. Eki 21st, 2019

Cezaevinden izinli çıktı yine hırsızlık yaptı

– Gaziantep’te hırsızlıktan tutuklu bulunduğu cezaevinden izinli olarak çıkan kişi, 1 gün sonra otomobilden hırsızlık yaptığı iddiasıyla yakalandı

GAZİANTEP (AA) – Gaziantep'te hırsızlık suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden izinli olarak çıkan kişi, 1 gün sonra otomobilden hırsızlık yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Şehitkamil ilçesine bağlı Yaprak Mahallesi Kepkep Sokağı'nda bir otomobilde meydana gelen hırsızlık olayının zanlılarını yakalamak için çalışma başlattı.

Çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyen ekipler, şüphelilerin H.K. ve A.A. olduğunu belirledi.

Adreslerine düzenlenen operasyonla gözaltına alınan zanlılardan A.A'nın hırsızlık suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden bir gün önce izinli olarak çıktığı belirlendi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan zanlılar, adliyeye sevk edildi.

Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunda Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlıların yeni başkanı oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amerikalı müttefiklerimizden beklentimiz, Türkiye'ye verdikleri sözlere bu sefer bağlı kalmalarıdır."

Erdoğan: "Güvenlik bölgesini koruma altına alacağız. Dersimizi çalıştık, planlarımız, projelerimiz tamam. Adımlarımızı buna göre atıyoruz."

Erdoğan: "Terör örgütüyle anlaşmadık, ABD ile anlaştık. Burada birileri saptırma yapıyor, öyle bir şey yok."

Erdoğan: "(120 saat) Buna uyulduğu takdirde ne ala, uyulmadığı takdirde 120 saat bittiği anda tekrar harekatı aynen bırakılan yerden devam ettiririz"