Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Endonezya mesajı

İSTANBUL (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, depremle sarsılan 'nın yaralarının sarılması için her türlü yardımı sağlamaya hazır olduğunu bildirdi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Endonezya'da meydana gelen deprem ve tsunami felaketinde hayatlarını kaybedenler için başsağlığı dileklerini iletti.

Yaralananlara acil şifalar temennisini aktaran Erdoğan, paylaşımında, "Endonezya'da meydana gelen deprem ve tsunami felaketinde hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Kardeş Endonezya halkının başı sağ olsun. Türkiye, Endonezya'nın yaralarının sarılması için her türlü yardımı sağlamaya hazırdır." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajını hem Türkçe hem de İngilizce olarak paylaştı.

  • Erdoğan'dan Endonezya Cumhurbaşkanı Widodo'ya taziye telefonu
  • – Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo ile telefonla görüşerek, depremde hayatlarını kaybedenler için taziyede bulundu

  • Erdoğan'dan Endonezya Cumhurbaşkanı Widodo'ya taziye
  • ANKARA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sulawesi Adası'ndaki deprem ve tsunamide hayatını kaybedenler için Endonezya Cumhurbaşkanı Joko Widodo'ya taziyede bulundu.
    Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Endonezyalı mevkidaşıyla bugün telefonda görüştü.
    Sulawesi Adası'ndaki deprem ve tsunamide hayatını kaybedenler için Widodo'ya taziyede bulunan Erdoğan, bin 300'e yakın insanın hayatını kaybetmesinden büyük üzüntü duyduğunu ifade etti.
    Türkiye'nin