Dede ve torunu aç kalan tilkiyi besledi

DÜZCE (AA) Düzce'nin Akçakoca ilçesinde aç tilkiyi elleriyle besleyen dede ve torununun sosyal medyadaki görüntüleri ilgi odağı oldu.

Doğada yiyecek bulamadığı için yerleşim yerleri çevresinde yiyecek arayan tilkiye Bahattin Türkoğlu duyarsız kalmadı.

Aç kaldığı için evlerinin önündeki bahçeye kadar gelen tilkiyi torunu ile besleyen Bahattin Türkoğlu, yiyecek vermeye başladıktan sonra ilk başlarda ürkek davranan tilkinin bir süre sonra evcil hayvan gibi davrandığını söyledi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, torun ve dedenin verdiği yiyeceklerle beslenen tilkinin bir süre sonra gözden kaybolması yer alıyor.

İran'da yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 75 artarak 8 bin 209'a yükseldi.

Libya Ordusu, sahil kenti Sirte, Cufra Askeri Hava Üssü ve çevresindeki bölgeleri kurtarmak için "Zafer Yolları" isimli yeni bir harekat başlattı.

Bakan Akar "Ege ve Akdeniz'deki sorunlarımızı uluslararası hukuka uygun şekilde çözmek istiyoruz. Bunun için bize düşen neyse yapmaya devam edeceğiz"

Akar: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin hak, alaka ve menfaatlerini korumak ve kollamakta da son derece azimli, kararlıyız ve buna da muktediriz."

Akar: "Yeni celplerle gelecek yaklaşık 100 bin gencimize test yaptık. Terhisler sıkıntısız tamamlandı, celpler için de hassasiyet gösteriyoruz"

Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 1026, Meksika'da 625 kişi öldü.

Etiketler: