Per. Haz 20th, 2019

Doğa Sigorta Everest Otizm Spor Kulübü öğrencilerini ağırladı

-Everest Otizm Spor Kulübü öğrencileri, Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçının misafiri oldu

İSTANBUL (AA) – Everest Spor Kulübü öğrencileri, 13 Nisan Cumartesi günü, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen Galatasaray Doğa Sigorta & Adatıp Sakarya BŞB maçının misafiri oldu.

Doğa Sigorta açıklamasına göre, spor, müzik, sosyalleşme, özel eğitim, yaşam liderliği gibi geniş bir yelpazede eğitimlerini gerçekleştiren Everest Otizm Spor Kulübü; eğitmenlerinin ve öğrencilerin katılımıyla kendileri için ayrılan locadan maçı takip etti. Everest Otizm Spor Kulübü tarafından hazırlanan çiçek ve plaket, Doğa Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler’e takdim edildi. Seda Güler, ilerideki günlerde çocuklarla birlikte Galatasaray Doğa Sigorta’nın antrenmanının da ziyaret edileceği, oyuncularla çocukların bir araya geleceği müjdesini de verdi.

Otizimli bireylerin, toplumun bir parçası olduklarının bir kez daha hatırlandığı ve farkındalığın önemine değinildiği bu günde, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Şube Menajeri Sayın Ömer Yalçınkaya da çocukları yalnız bırakmadı. Eğitmenler ve öğrenciler ile maçı takip eden Yalçınkaya, misafirler ile sohbet edip bol bol fotoğraf çektirdi.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, geçen yıl, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Spor Kulübü ile amatör branşlar için imzalamış olduğu sponsorluk anlaşması ile de; spora verdiği desteği ve gençlere daha iyi bir gelecek sunma arzusunu her fırsatta vurgulayan Doğa Sigorta, projelerine bu yönde devam ediyor. Daha güçlü ve mutlu toplumların spor ile elde edilebileceğine inanan şirket; gençlerin sporu sevmesi için her türlü desteği önümüzdeki günlerde de vermeye devam edecek.

  • Doğa Sigorta'dan 23 Nisan'a özel sosyal sorumluluk projesi
  • İSTANBUL (AA)- Doğa Sigorta, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Everest Otizm Spor Kulübü öğretmenleri, öğrencileri ve velileri ile birlikte kutladı.

    Doğa Sigorta’dan yapılan açıklamaya göre, Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleşen kutlamada Doğa Sigorta’nın isim sponsoru olduğu Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı oyuncularından Caner Erdeniz’e de sürpriz doğum günü kutlaması organize edilirken, tüm oyuncular

  • Fatih Karagümrük'ten Tohum Otizm Vakfı'na destek – 19.10.2018
  • İSTANBUL (AA) – Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Fatih Karagümrük, otizmli bireyler için önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atacak.
    Fatih Karagümrük Kulübü, otizm için farkındalık oluşturabilmek amacıyla, ana sponsoru Unico Sigorta'nın da katkılarıyla, Tohum Otizm Vakfı ile güçlerini birleştirecek.
    Otizm spektrum bozukluğu olan bireylere erken tanısının konulması, yaşamlarının iyileştirilmesi ve eğitimlerine katkıda bulunulması