Cum. Haz 21st, 2019

Eczacıbaşı VitrA, kupasını aldı

ANKARA (AA) – Voleybol Takımı, VakıfBank'ı 3-1 yenerek, 2018 Spor Toto Kadınlar Şampiyonlar Kupası'nın sahibi oldu.

Karşılaşma sonrasında düzenlenen törende, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, şampiyon takıma kupasını verdi.

Eczacıbaşı VitrA'nın madalyalarını ise Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya taktı.

En değerli oyuncu ödülünü Eczacıbaşı VitrA'dan Jordan Larson aldı. Başarılı oyuncunun ödülünü, Neslihan Demir Güler takdim etti.

Bu arada, karşılaşma öncesinde Neslihan Demir Güler'e, voleybola katkıları nedeniyle TVF Başkanı Akif Üstündağ tarafından plaket ve milli takım forması hediye edildi.

  • Eczacıbaşı VitrA kupasını aldı

  • – Voleybolda 2019 AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley’i kazanan Eczacıbaşı VitrA’nın oyuncularına kupayı Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta Üst Düzey Yöneticisi Yavuz Ölken verdi.

  • Eczacıbaşı VitrA'da CEV Kupası şampiyonluğu sevinci
  • İSTANBUL (AA) – Voleybol Kadınlar CEV Kupası finalinde Belarus ekibi Minchanka'yı 3-1 ve 3-0'lık sonuçlarla saf dışı bırakarak şampiyonluğa ulaşan Eczacıbaşı VitrA, kupasını kaldırdı.
    Turuncu-beyazlı ekibin 3-0 kazandığı rövanş karşılaşmasının ardından Burhan Felek Voleybol Salonu'nda madalya seremonisi gerçekleştirildi.
    Sezonu CEV Kupası şampiyonu olarak tamamlayan Eczacıbaşı VitrA takımı oyuncuları ile teknik heyetine madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı