Cts. Tem 20th, 2019

Erdoğan cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi'nde kıldı

– Cuma namazı için Başyazıcıoğlu Camisi’ne Başbakan Binali Yıldırım ile giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çıkışta vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi

ANKARA (AA) – Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi'nde kıldı.

Erdoğan, partisinin genel merkezinde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'ndaki konuşmasının ardından, Başbakan Binali Yıldırım ile Başyazıcıoğlu Camisi'ne geçti.

Cuma namazını kılan Erdoğan, cami çıkışında kendisini bekleyen vatandaşların yanına giderek, bir süre sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Erdoğan, Yıldırım ile aynı makam aracıyla AK Parti Genel Merkezi'ne gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı eşlik etti.

 • Erdoğan, cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi'nde kıldı
 • ANKARA (AA) – Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi'nde kıldı.
  Erdoğan, partisinin genel merkezinde düzenlenen AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'ndaki konuşmasının ardından Başyazıcıoğlu Camisi'ne geçti.
  Cuma namazını kılan Erdoğan, cami çıkışında kendisini bekleyen vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, AK Parti Genel

 • Erdoğan cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi’nde kıldı
 • ANKARA
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım, cuma namazını Başyazıcıoğlu Camisi’nde kıldı.
  Erdoğan, partisinin genel merkezinde düzenlenen “121. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı”nda partililere hitap etti.
  Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra AK Parti Genel Merkezi’nden Başbakan Yıldırım ile cuma namazını kılmak üzere Başyazıcıoğlu Camisi’ne geçti.
  Burada Yıldırım ile cuma namazını kılan Erdoğan, cami çıkışında kendisini bekleyenlerin yanına gitti ve