Fatih'te denizde erkek cesedi bulundu

İSTANBUL (AA) – Fatih'te, denizde erkek cesedi bulundu.

Alınan bilgiye göre, Çatladıkapı Sahili'nde denizde hareketsiz birinin olduğunu fark eden vatandaşlar polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sahil Güvenlik ekiplerince kıyıya çıkarılan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Bölgeye şerit çekerek inceleme yapan ekipler, cesedin 12 Mayıs'ta hakkında kayıp başvurusu yapılan Ahmet A'ya (53) ait olduğunu belirledi.

Cenaze incelemenin ardından Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü Çataklı: "Mayıs ayındaki operasyonlarda 4'ü turuncu, 8'i gri kategoride olmak üzere 78 terörist etkisiz hale getirildi."

Bakan Pekcan: "Başta Habur ve Gürbulak olmak üzere, İran ve Irak'a yönelik gümrük kapılarımız uluslararası yük taşımacılığına yeniden açıldı."

İmece ile Türkiye'nin sivil ve askeri yüksek çözünürlüklü görüntü ihtiyacının yerli kaynaklarla karşılanmasına yönelik önemli bir adım atılmış oldu

Türkiye'nin ilk yerli ve milli yüksek çözünürlüklü yer gözlem uydusunun gelecek yıl uzaya fırlatılması planlanıyor

Türkiye'nin ilk yerli ve milli yüksek çözünürlüklü yer gözlem uydusu İmece'nin son montajı, Varank, Akar ve Karaismailoğlu tarafından yapıldı.

Yargıtay 16. Ceza Dairesi, 15 Temmuz darbe girişiminde Tuzla Piyade Okulundaki eylemlere ilişkin davada 17 sanık hakkındaki beraat hükmünü bozdu.

Etiketler: