Per. Haz 20th, 2019

Futbol: 20. Mercedes-Benz 16 Yaş Altı Ege Kupası

İSTANBUL (AA) – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından İzmir'de 14-19 Ocak tarihlerinde düzenlenecek 20. -Benz 16 Yaş Altı Ege Kupası'nda, Türkiye iki takımla mücadele verecek.

TFF'den yapılan açıklamaya göre gelişim çağındaki oyuncuların sportif ve kültürel açıdan uluslararası tecrübelerinin artmasını sağlayan turnuva, 14 Ocak Pazartesi günü başlayacak.

Turnuvada 16 Yaş Altı Milli Takımı, A ve B olarak iki ekiple mücadele edecek. Türkiye A Takımı, A Grubu'nda İngiltere, Moldova ve Arnavutluk, B Takımı ise B Grubu'nda İspanya, Rusya ve Makedonya ile karşılaşacak.

Gruplarında lider olanlar finale çıkacak, ikinciler arasında üçüncülük maçı oynanacak.

  • Futbol: 20. Mercedes-Benz Ege Kupası
  • İZMİR (AA) – Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından 16 yaş altı milli takımlarının katılımıyla düzenlenen 20. Mercedes-Benz Ege Kupası yarınki final karşılaşmasıyla tamamlanacak.
    Türkiye 16 Yaş Altı Milli Takımı'nın A ve B olarak iki ekiple mücadele ettiği turnuvada grup maçlarını namağlup lider tamamlayan Türkiye A ile İspanya yarın saat 15.00'te Altınordu Metin Oktay Yerleşkesi Serpil Hamdi

  • Mercedes-Benz Türk'ten “Her Kızımız Bir Yıldız” projesi
  • İSTANBUL (AA) – Mercedes-Benz Türk'ün "Her Kızımız Bir Yıldız" projesi kapsamında "Yıldız Kızlar" İstanbul'da buluştu.
    Şirketten yapılan açıklamaya göre, Mercedes-Benz Türk ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin 2004'te hayata geçirdiği "Her Kızımız Bir Yıldız" projesi kapsamında her yıl bin 200'ü aşkın öğrenci, hem maddi hem de