Paz. Eki 20th, 2019

Kazakistan ekibi Tobol, Lüksemburg temsilcisi Jeunesse Esch ile golsüz berabere kaldı

ANKARA (AA) – UEFA Avrupa Ligi 1. ön eleme turu ilk ayağında Kazakistan ekibi Tobol, Lüksemburg temsilcisi Jeunesse Esch ile golsüz berabere kaldı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasının 1. ön eleme turu ilk ayağında bir karşılaşma oynandı.

Lüksemburg'un La Frontiere kentindeki Esch-sur-Alzette Stadı'nda oynanan karşılaşmada her iki ekibin çabaları da skor tabelasını değiştiremedi.

Erdoğan: "Bölgemizde ve dünyamızda istedikleri gibi at oynatabileceklerini sananlar, bu işin o kadar kolay olmadığını artık kabul etmelidir."

Erdoğan: "Türk milleti, bugün de istiklali ve istikbali için gerekirse tüm dünyayı karşısına alabileceğini bir kez daha ispatlamıştır."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bizler, bir oldukça, beraber oldukça, kardeş oldukça iyi kötü günümüzde birbirimizin yanında oldukça Allah'ın izniyle bu milleti kimse yenemez."

Erdoğan: "(Harekat bölgesindeki rejim güçleri) Aynı durum orada da geçerlidir; olursa olur, olmazsa kendi planlarımızı uygulamaya devam ederiz."

Erdoğan: "Harekat bölgemizin bir kısmında Rusya korumasındaki rejim güçleri bulunuyor. Meseleyi Putin'le ele alacağız. Bir hal çaresi bulmamız lazım."