Futbolda haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Süper Lig’de 4. hafta yarın oynanacak 4 maçla başlayacak.

TFF 1. Lig’de ise haftanın ilk müsabakasında Bereket Sigorta Ümraniyespor, Royal Hastanesi Bandırmaspor’u ağırlayacak. İstanbul’da saat 16.30’da başlayacak mücadele Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı’nda oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig:

Yarın:

17.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 İttifak Holding Konyaspor-Altay (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Yukatel Kayserispor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Beşiktaş-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

12 Eylül Pazar:

17.00 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor (Çaykur Didi)

17.00 Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)

20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Gürsel Aksel)

20.00 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park)

13 Eylül Pazartesi:

20.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor (Kalyon)

20.00 Aytemiz Alanyaspor-GZT Giresunspor (Bahçeşehir Okulları)

TFF 1. Lig

Yarın:

16.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

17.00 Eyüpspor-Denizlispor (Eyüp)

20.00 Manisa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)

20.00 Adanaspor-Menemenspor (Yeni Adana)

12 Eylül Pazar:

17.00 Beypiliç Boluspor-Kocaelispor (Bolu Atatürk)

17.00 MKE Ankaragücü-Gençlerbirliği (Eryaman)

20.00 Altınordu-Bursaspor (Aziz Kocaoğlu)

20.00 Yılport Samsunspor-Ankara Keçiörengücü (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13 Eylül Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor-Tuzlaspor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

16.00 Ankara Demirspor-Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor)

16.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

12 Eylül Pazar:

16.00 Kırşehir Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırşehir Ahi)

16.30 Nazilli Belediyespor-Pazarspor (Nazilli İlçe)

19.00 Eskişehirspor-Şanlıurfaspor (Eskişehir Yeni)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Anagold 24Erzincanspor (Tarsus İlçe)

19.00 Isparta 32Spor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Isparta Atatürk)

19.00 Akhisarspor-Bucaspor 1928 (Spor Toto Akhisar)

Kırmızı Grup:

Yarın:

16.00 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sinan 15 Temmuz Milli Birlik)

16.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe)

12 Eylül Pazar:

15.30 Adıyaman 1954 Spor-Somaspor (Adıyaman Atatürk)

16.00 Niğde Anadolu FK-Ankaraspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs)

16.00 Turgutluspor-Bayburt Özel İdare Spor (Turgutlu 7 Eylül)

16.30 Serik Belediyespor-Sivas Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

16.30 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk)

19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk)

19.00 Afjet Afyonspor-Silahtaroğlu Vanspor (Zafer)

19.00 Diyarbekirspor-Bodrumspor (Diyarbakır)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

16.30 Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor-Formul Erbaaspor (Bolluca)

12 Eylül Pazar:

15.30 Fatsa Belediyespor-Batman Petrolspor (19 Eylül)

15.30 Artvin Hopaspor-Neşehir Belediyespor (Hopa İlçe)

15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çatalcaspor (Kelkit İlçe)

16.00 Başkent Gözgözler Akademi-Elazığspor (Polatlı İlçe)

16.00 Karaman Belediyespor-Sancaktepe (Kemal Kaynaş)

16.00 Osmaniyespor-Kahta 02 (7 Ocak)

16.30 Bergama Belediyespor-Hendekspor (Menemen İlçe)

16.30 Bursa Yıldırımspor-Belediye Kütahyaspor (Minareli Çavuşspor Tesisleri)

2. Grup:

Yarın:

15.30 52 Orduspor-68 Aksaray Belediyespor (19 Eylül)

12 Eylül Pazar:

15.30 Malatya Yeşilyurt Beledeyispor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.30 76 Iğdır Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Van Atatürk)

15.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Kızılcabölük (Elazığ Doğukent)

15.30 Yomra-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yomra İlçe)

16.00 Çarşamba-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çarşamba Şehir)

16.00 İskenderun-Hacettepe (Yeni Hatay)

16.00 Altındağ-Kuşadası (Stat henüz açıklanmadı)

16.00 Bayrampaşa-Başkent Üniversitesi Alanya Kestel (Bayrampaşa Çetin Emeç)

3. Grup

Yarın:

19.00 Karşıyaka-İçel İdmanyurdu (İzmir Atatürk)

12 Eylül Pazar:

15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği (Faruk Çelik)

15.30 Ağrı 1970-Mardin 1969 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.30 Büyükçekmece Tepecik-Gümüşhanespor (Tepecik Şenol Güneş)

16.00 Ceyhanspor-Edirnespor (Ceyhan İlçe)

16.00 Çankaya-Kardemir Karabükspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

16.30 Modafen-Ofspor (Alemdağ)

16.30 Belediye Derince-Kırıkkale Büyük Anadolu (Derince Belediye)

19.00 Fethiyespor-Esenler Erokspor (Fethiye İlçe)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – Futbolda Süper Lig’de 5. hafta, TFF 1. Lig’de 6. hafta, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de 3. hafta maçları oynanacak.

Süper Lig’de 5. hafta bugün oynanacak 2 maçla başlayacak.

TFF 1. Lig’de ise 6. haftanın ilk gününde yarın 2 karşılaşma yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig:

Bugün:

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya)

20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)

19 Eylül Pazar:

13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak)

16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom)

19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay)

TFF 1. Lig

Yarın:

16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp)

19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar)

19 Eylül Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa)

16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana)

19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu)

20 Eylül Pazartesi:

17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk)

20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

19 Eylül Pazar:

15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe)

15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal)

16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli)

17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır)

19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP)

19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca)

Kırmızı Grup:

Yarın:

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe)

16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)

19 Eylül Pazar:

15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk)

15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk)

16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe)

16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe)

19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı)

19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz)

19 Eylül Pazar:

15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent)

15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe)

15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe)

16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca)

16.00 Belediye Kütahyaspor-Fatsa Belediyespor (Dumlupınar)

16.00 Hendekspor-Başkent Gözgözler Akademi (Düzce 18 Temmuz)

2. Grup:

Yarın:

16.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor (Alemdağ)

19 Eylül Pazar:

15.00 Siirt İl Özel İdaresi-Bayrampaşa (Siirt Atatürk)

15.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestel-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Alanya Milli Egemenlik)

15.30 68 Aksaray Belediyespor-Altındağ (Dağılgan)

15.30 Hacettepe-52 Orduspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

16.00 Kızılcabölük-İskenderun (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bitexen Düzcespor (Şile)

16.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Malatya Yeşilyurt Beledeyispor (Darıca)

16.00 Kuşadasıspor-Yomraspor (Kuşadası Özer Türk)

3. Grup

Yarın:

16.00 Esenler Erokspor-Belediye Derincespor (Esenler Erokspor)

19 Eylül Pazar:

14.00 Edirnespor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Edirne 25 Kasım)

15.00 Mardin 1969-Karşıyaka (Mardin 21 Kasım)

15.00 Gümüşhanespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Ofspor-Ağrı 1970 (Of İlçe)

15.30 Ceyhanspor-Büyükçekmece Tepecik (Ceyhan İlçe)

15.30 İçel İdmanyurdu-Fethiyespor (Mersin)

15.30 Kardemir Karabükspor-Modafen (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği-Çankaya (19 Eylül)

Tarihlerinde ağırlıklı olarak Süper Lig’de karşılaşan iki kulüp, geçen sezon aynı anda 1. Lig’e düştü. Ankara’nın iki köklü kulübü 1. Lig’de (o zamanki adıyla 2. Lig) son olarak 1980-1981 sezonunda karşı karşıya geldi.

1. Lig’de son olarak 21 Şubat 1981’de karşılaşan MKE Ankaragücü ile Gençlerbirliği, 40 yılı geçen bir sürenin ardından Eryaman Stadı’nda tekrar alt ligde rekabete çıktı.

Evli hakem çift ilk kez aynı müsabakada görevli

Başkent derbisinde Türk futbol tarihinde bir ilk yaşandı.

Evli hakem çift Burak Pakkan ile eşi Gamze Durmuş Pakkan karşılaşmada görev yaparak, ilk kez bir maçta birlikte yer alan evli çift olarak tarihe geçti.

Burak Pakkan karşılaşmanın orta hakemi olurken, FIFA kokartlı Gamze Durmuş Pakkan ise dördüncü hakem göreviyle eşine yardımcı oldu.