Cum. Haz 21st, 2019

Galatasaray, Antalya kampını tamamladı

ANTALYA (AA) – , Antalya kampındaki son çalışmasını gerçekleştirdi.

Sarı-kırmızılıların, Serik ilçesindeki Belek Turizm Merkezi'nde kamp yaptığı otelin sahasında basına açık gerçekleştirilen antrenmana yeni transfer Emre Taşdemir de katıldı.

Basına kapalı gerçekletirilen sabah antrenmanında koşu çalışması yaptığı belirtilen Emre, akşam antrenmanında da takımdan ayrı bireysel çalışmalarını sürdürdü. Dün Antalya kampına katılan Emre, bugün sağlık kontrolünden de geçmişti.

Soğuk bir havada, yağış altında gerçekleştirilen antrenman koşu çalışması ile başladı. Isınma hareketleri ve pas çalışması ile süren idman, açma-germe ile sona erdi.

Antalya'daki hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray takımı, yarın sabah saat 11.00'de Almanya'ya gidecek. Sarı-kırmızılı ekip, 12 Ocak Cumartesi günü TSİ 17.00'de Almanya 1. Futbol Ligi (Bundesliga) ekiplerinden RB Leipzig ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

Galatasaray, Antalya kampındaki tek hazırlık maçında Eskişehirspor ile 3-3 berabere kalmıştı.

Diğer yandan, idman sonunda teknik ekip ile basın mensupları maç yaptı.

 • Lucescu’dan Galatasaray’ın Antalya kampına ziyaret
 • Süper Lig’de devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da gerçekleştiren Galatasaray, hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam ederken, A Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu, kampı ziyaret etti.
  Süper Lig’de devre arası kamp çalışmalarını Antalya’da gerçekleştiren Galatasaray, hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam etti.
  Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezi’nde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, ısınma hareketleri ve pas çalışmasının ardından

 • Galatasaray'da ikinci yarı hazırlıkları / Maicon tedbir amaçlı olarak çalışmayı yarıda bıraktı
 • ANTALYA (AA) – Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürdü.
  Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezi'nde kamp yapılan otelin sahasında teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenman, zaman zaman şiddetli şekilde yağan dolu altında gerçekleştirildi.
  İdman sırasında sol topuğunda ağrı hisseden Maicon, tedbir amaçlı olarak çalışmayı yarıda bıraktı.
  Koşu ve koordinasyon çalışması