Çar. Haz 19th, 2019

Galatasaraylı yöneticiler, MHK Başkanı ile görüştü

İSTANBUL (AA) – Galatasaray Kulübü Başkanı ile bazı yöneticiler, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Sabri Çelik ile görüştü.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, TFF'nin Beylerbeyi'ndeki tesislerinde gerçekleşen görüşmede, Mustafa Cengiz ile Sabri Çelik'in yanı sıra, sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcısı Yusuf Günay da yer aldı.

Görüşmede, Spor Toto Süper Lig'in 28. haftasında Ülker Stadı'nda dün oynanan ve 1-1 sona eren Fenerbahçe-Galatasaray derbisindeki hakem kararlarının ele alındığı bildirildi.

 • Galatasaray Başkanı Cengiz'den Ergun Gürsoy'a plaket
 • İSTANBUL (AA) – Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün eski yöneticilerinden Ergun Gürsoy'a plaket verdi.
  Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Mustafa Cengiz'in, dört dönem yöneticilik yapan Ergun Gürsoy'u Türk Telekom Stadı'nda ağırladığı belirtilerek, "Başkanımız Mustafa Cengiz, eski yöneticimiz Ergun Gürsoy'a, su sporlarına verdiği katkılardan ötürü bir teşekkür plaketi takdim etti." denildi.
  Gerçekleşen görüşmede, su sporları ve tesislerden sorumlu yönetim

 • AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger'den Cengiz'e ziyaret
 • İSTANBUL (AA) – Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i ziyaret etti.
  Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, kulüp ikinci başkanı Ahmet Şenkal, başkan yardımcısı Dinç Üner ve yönetim kurulu üyesi Emre Erdoğan'ın da yer aldığı Türk Telekom Stadı'ndaki ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu.
  Mustafa Cengiz, ziyarette Christian Berger'e Galatasaray tarihini anlatan