GittiGidiyor Blog’a Social Media Awards’tan gümüş ödül

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, sosyal medya alanında başarılı performansların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2021’de GittiGidiyor Blog ile “Kurumsal Blog” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.

GittiGidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, sosyal medya alanında öne çıkan markaların ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2021’in kazananları belli oldu.

Çok sayıda sektörden markanın sosyal medya performanslarının ölçümlendiği yarışmada GittiGidiyor, GittiGidiyor Blog ile Kurumsal Blog kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü. BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile bu yıl beşincisi düzenlenen yarışmada jüri, 1 Nisan 2020-1 Nisan 2021 dönemindeki güncel çalışmaları değerlendirdi.

Açıklamada ödülle ilgili değerlendirmede bulunan GittiGidiyor Pazarlamadan Sorumlu Üst Yöneticisi (CMO) Feyza Dereli Fedar, e-ticaretin ilk kapsamlı içerik platformu olarak 2015 yılından bu yana yayın hayatına devam eden GittiGidiyor Blog ile bu ödüle hak kazanmış olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti.

– "E-Ticaret’in ilk kapsamlı içerik platformu"

GittiGidiyor Blog’un e-ticaret sektörünün ilk kapsamlı içerik platformu olarak 2015 yılında yayın hayatına başladığını belirten Fedar, şunları kaydetti:

"GittiGidiyor Blog ile kullanıcılarımıza bir keşif deneyimi yaşatıyoruz. 5000’den fazla içeriğe yer verdiğimiz blogumuzda kullanıcılara merak ettikleri konularda bir rehber niteliği taşıyacak içerikler sunarak, onları doğru ürüne yönlendirmeye çalışıyoruz. Yazılı içeriklerin yanı sıra görsel ve interaktif içeriklerin de yer aldığı blogumuzda kullanıcılarımızı kampanyalar ile birlikte influencer ve editörlerin seçtikleri ürünlerle buluşturuyoruz. Veriyi odağına alarak özgün bir içerik dünyası sunan GittiGidiyor Blog ile Social Media Awards Turkey’de değerli bir ödüle hak kazanmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz."

Marketing Türkiye, BoomSonar ve Deloitte uzmanlığıyla yapılan Türkiye'nin en kapsamlı sosyal medya yarışmalarından Social Media Awards Turkey’in kazananları, 9 Haziran 2021 akşamı gerçekleştirilen çevrim içi ödül töreniyle açıklandı.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, Yapı Kredi World ile yapılan iş birliği kapsamında, 15 Haziran’a kadar kullanıcılarına özel Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor.

GittiGidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, GittiGidiyor, kullanıcılarına yeni kampanyalar sunarak ayrıcalık tanımaya devam ediyor.

GittiGidiyor’un Yapı Kredi World iş birliğiyle gerçekleştirdiği kampanyasında, kullanıcılar 50 TL’ye varan Worlpuan kazanma fırsatı buluyor.

Worldcard sahipleri, GittiGidiyor’dan tek seferde yapacakları, taksitli ya da peşin 500-999,99 TL tutarlı alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL Worldpuan kazanabiliyor.

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılanlar ise taksitli veya peşin 500-999,99 TL tutarında alışverişler için 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı elde ediyor.

15 Haziran’a kadar geçerli kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyen Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin, "GITTIGIDIYOR" yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekiyor.

Albaraka Worldcard sahipleri de yine "GITTIGIDIYOR" yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra "AL" yazıp boşluk bırakmadan, kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454'e göndererek kampanyaya katılabiliyor. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise "GITTIGIDIYOR" yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635'e göndererek kampanyaya dahil olabiliyor.

İSTANBUL (AA) – Gittigidiyor, üst üste üçüncü kez "Diversity Özel Ödülü"nün sahibi oldu.

GittiGidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, nisan ayında Great Place to Work (GPTW) Enstitüsü tarafından açıklanan "Türkiye’nin En İyi İşverenleri" listesinde ikinci sırada yer alan şirket, şimdi de başarılarını üç özel ödülle birden taçlandırdı.

Şirket, üst üste üçüncü kez GPTW tarafından "Diversity Özel Ödülü"ne layık görüldü. İstikrarlı başarısını sürdüren GittiGidiyor, iş yerinde çeşitlilik konusundaki başarılı uygulamalarıyla bu ödülü son 6 yılda 5'inci kez kazandı.

20'nci yaşını kutladığı 2021 yılını ödüllerle taçlandıran GittiGidiyor, Great Place to Work Enstitüsü tarafından açıklanan özel ödüller kapsamında, teknoloji sektöründe 250'den fazla çalışanı bulunan şirketler arasında birinci gelerek "IT’nin En İyi İşvereni" oldu.

GittiGidiyor, kurumların çalışkanlarına kaynak sağlaması ile eğitim ve gelişime desteğinin ölçüldüğü kategoride de lider olarak "Yaşam Boyu Öğrenme Ödülü"nü aldı.

– "Ekip ruhunu ön plana çıkaran bir kültürümüz var"

Açıklamada görüşlerine yer verilen GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, güvene ve eşitliğe dayanan kurum kültürünün GittiGidiyor'un başarısında önemli bir rolü olduğunu belirtti.

GittiGidiyor'da çeşitliliği ve farklı bakış açılarını bir zenginlik olarak gördüklerini ve bundan beslendiklerini ifade eden Kantarcı, şu değerlendirmelerde bulundu:

"Hiyerarşiden uzak, demokratik bir anlayışla herkesin kendini ifade etmesine zemin sağlayan ve ekip ruhunu ön plana çıkaran bir kültürümüz var. GittiGidiyor'da çeşitlilik ve dahil etme konusunda önemli uygulamalar hayata geçirdik. Bu sene birbiri ardına önemli başarılara imza attık. GPTW-Türkiye'nin En İyi İşverenleri Listesi'nde 250-500 çalışan kategorisinde ikinci sırada yer aldık. IT'nin En İyi İşvereni seçildik ve Diversity Özel Ödülü'nün sahibi olduk. Türkiye'de bu ödülü son 6 yılın 5'inde biz kazandık. Sadece sektörümüzün en iyi işvereni seçilmekle kalmayıp çeşitlilik ve dahil etme odaklı uygulamalarımızla da Türkiye'de iş dünyasına liderlik etmekten gurur duyuyoruz. Bu başarıda emeği geçen tüm GittiGidiyor ekibine teşekkür ediyorum. Daima en iyisini hedeflemeye, örnek uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz."

– "Beraber aldığımız her aksiyon, ekibin birliktelik ruhunu artırıyor"

GittiGidiyor İnsan ve Kültür Direktörü Murat Yüksel de ihtiyaçlara göre değişen koşullara hızlı adapte edilebilen insan odaklı bir çalışan deneyiminin istikrarlı başarı getirdiğini belirtti.

Şirkette çalışma arkadaşlarını dinlediklerini, "Çalışan Meclisi" aracılığıyla tüm fikir ve eleştirileri değerlendirdiklerini aktaran Yüksel, "Beraber aldığımız her aksiyon, ekibin birliktelik ruhunu artırıyor ve mutlu bir çalışma ortamı sağlıyor. Gücümüzü DNA'mızda yer alan eşitlikçi, çeşitlilik ve dahil etmeyi benimseyen değerlerimizden alıyoruz. Son 5 yıldır GPTW-Türkiye'nin En İyi İşverenleri Listesi'nde ilk 3'teyiz. GittiGidiyor olarak, 6 yılda 5 kez 'Diversity Özel Ödülü'nü almış olmamız, farklı seslere kapımızın açık olduğunun ve kurum içinde yarattığımız eşitlikçi güven ortamının en güzel kanıtı. GittiGidiyor’daki bu değerli çalışma ortamına katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.