GittiGidiyor'a “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nde elmas ödül

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, Şikayetvar tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri"nde (Achievement in Customer Excellence – A.C.E Awards) E-Ticaret Pazar Yeri Kategorisi’nde en iyi müşteri deneyimini sunan marka olarak elmas ödüle (Diamond Award) layık görüldü.

GittiGidiyor açıklamasına göre, Şikayetvar tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. GittiGidiyor, sektöründe en iyi müşteri deneyimini yaşatan marka olarak, E-Ticaret Pazar Yeri Kategorisi’nde elmas ödülü almaya hak kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen GittiGidiyor Müşteri Mükemmellik Direktörü (Chief Customer Excellence Officer-CCXO) Işıl Özalp, müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalıştıklarını belirtti.

GittiGidiyor’da kullanıcı memnuniyetini merkeze koyduklarını ve iş süreçlerini bu doğrultuda geliştirdiklerini aktaran Özalp, müşterileri daha yakından tanımak için belli periyodlarda farklı müşteri gruplarına anketler yapıp onların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tuttukları projeler ürettiklerini kaydetti.

Özalp, "Önce Müşterim Çözüm Merkezimiz sayesinde, kullanıcılarımızın beklentilerine cevap verip kendilerini özel hissedecekleri bir dünya tasarlıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız sonucunda başarılarımızın ödüllerle taçlandırılması gurur verici. Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E Awards’ta kazandığımız bu ödülle sektörümüzde en iyi müşteri deneyimini yaşatan marka olmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

GittiGidiyor bu yıl ayrıca Awards International tarafından düzenlenen Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde (Turkey Customer Experience Awards) e-ticaret alanında, Kriz Döneminde Müşteri Deneyimi Gümüş Ödülü’nün de sahibi olmuştu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor'un podcast serisinin altıncı bölümünde, salgın nedeniyle ertelenen Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'ndan yola çıkarak dünyanın en köklü spor organizasyonlarından olan olimpiyatlar konuşuldu.

GittiGidiyor açıklamasına göre, şirket, "Keşfedecek Çok Şey Var" podcast serisiyle keyifli ve bilgilendirici sohbetleri dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

"Beş Kıtanın Büyük Buluşması: Olimpiyatlar" konulu altıncı bölümde, salgın nedeniyle ertelenen Tokyo 2020 Olimpiyatları'ndan yola çıkılarak olimpiyatların tarihine uzanan bir sohbet gerçekleştirildi.

Burak Tatari moderatörlüğünde gerçekleşen podcast yayınında gazeteci Alp Ulagay, Antik Çağ'dan günümüze kadar uzanan spor şöleni Olimpiyat Oyunları'nın tarihine mercek tuttu. Olimpiyatları tarihsel bağlamda ele alan Alp Ulagay, geçmişten günümüze kadar gelen süreçte yaşanan gelişmeleri aktardı. Geçmiş olimpiyatlardan en çok etkilendiği anları paylaşan Ulagay, Türkiye'nin oyunlardaki performansından Tokyo 2020 Olimpiyatları'ndaki favorilerine kadar pek çok konuya değindi. Kadınların olimpiyatlardaki yeriyle ilgili de değerlendirme yapan Ulagay, podcast yayınının sonunda dinleyicilerden gelen soruları yanıtladı.

GittiGidiyor'un 20'nci yılında hayata geçirdiği, her yeni bölümde, birbirinden değerli konukların katılımıyla ilgi çekici konularda yayınların yer aldığı GittiGidiyor'un podcast kanalı "Keşfedecek Çok Şey Var"a Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından erişilebiliyor.

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, yeni kampanyası "Memleketinden Gelsin" ile coğrafi işaretli ürünleri kullanıcıların kapılarına kadar getirirken, yerel üreticileri ve satıcıları da destekliyor.

GittiGidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, GittiGidiyor, yerel üreticilerin yöresel ürünlerinin yer aldığı "Memleketinden Gelsin" kampanyasını hayata geçirdi.

Kampanya kapsamında şehirlere özel coğrafi işaretli ürünler GittiGidiyor kullanıcıları ile buluşuyor. Tüketicileri yöresel lezzet ve ürünlerle buluşturan kampanya ile aynı zamanda yerel üreticiler ve satıcılar da destekleniyor.

Bulunduğu bölge ile özdeşleşen coğrafi işaretli ürünleri tüketicilerin kapısına kadar getiren "Memleketinden Gelsin" kampanyasının gıda kategorisinde; zeytinyağı, zeytin, peynir çeşitleri, kestane şekeri, salça, reçel çeşitleri, ev tekstili kategorisinde; halı, kilim ve havlu çeşitleri, mutfak kategorisinde; porselen ve seramik ürünleri, mobilya kategorisinde; oturma grupları ve demonte ürünler gibi pek çok seçenek yer alıyor.

Kampanyada ilk etapta Balıkesir, Bursa, Denizli, Gaziantep, Hatay, Isparta, Kütahya ve Manisa olmak üzere 8 şehrin ürünlerine yer veren GittiGidiyor, ilerleyen süreçlerde daha fazla şehri ve ürünü kullanıcılarıyla buluşturmayı hedefliyor. "Memleketinden Gelsin" kampanyasına webden ve GittiGidiyor'un mobil uygulamasından kolayca ulaşılabiliyor.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen GittiGidiyor Ticari Direktörü (CCO) Bülent Elçin, konuya ilişkin olarak şunları kaydetti:

"Dijitalleşmenin hız kazanmasıyla e-ticarette varlık göstermek isteyen lokal üreticilerin yanında yer almaya devam ediyoruz. Bu anlayışla başlattığımız 'Memleketinden Gelsin' kampanyasıyla hem kullanıcılarımızı özledikleri ürünlerle buluşturuyor hem de yerel üreticilere ve satıcılara ürünlerini ön plana çıkarabilecekleri ve kolayca daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri yeni bir iş alanı sağlıyoruz. GittiGidiyor olarak, platformumuzda yer alan markalara işlerini büyütmeleri için destek olmaya, kullanıcılarımıza farklı kategorilerdeki keşfedecekleri yeni ürünler sunmaya devam edeceğiz."