GittiGidiyor'a “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nde elmas ödül

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, Şikayetvar tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen "Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri"nde (Achievement in Customer Excellence – A.C.E Awards) E-Ticaret Pazar Yeri Kategorisi’nde en iyi müşteri deneyimini sunan marka olarak elmas ödüle (Diamond Award) layık görüldü.

GittiGidiyor açıklamasına göre, Şikayetvar tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. GittiGidiyor, sektöründe en iyi müşteri deneyimini yaşatan marka olarak, E-Ticaret Pazar Yeri Kategorisi’nde elmas ödülü almaya hak kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen GittiGidiyor Müşteri Mükemmellik Direktörü (Chief Customer Excellence Officer-CCXO) Işıl Özalp, müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalıştıklarını belirtti.

GittiGidiyor’da kullanıcı memnuniyetini merkeze koyduklarını ve iş süreçlerini bu doğrultuda geliştirdiklerini aktaran Özalp, müşterileri daha yakından tanımak için belli periyodlarda farklı müşteri gruplarına anketler yapıp onların istek ve ihtiyaçlarını ön planda tuttukları projeler ürettiklerini kaydetti.

Özalp, "Önce Müşterim Çözüm Merkezimiz sayesinde, kullanıcılarımızın beklentilerine cevap verip kendilerini özel hissedecekleri bir dünya tasarlıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız sonucunda başarılarımızın ödüllerle taçlandırılması gurur verici. Şikayetvar tarafından düzenlenen A.C.E Awards’ta kazandığımız bu ödülle sektörümüzde en iyi müşteri deneyimini yaşatan marka olmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

GittiGidiyor bu yıl ayrıca Awards International tarafından düzenlenen Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde (Turkey Customer Experience Awards) e-ticaret alanında, Kriz Döneminde Müşteri Deneyimi Gümüş Ödülü’nün de sahibi olmuştu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, Axess ve Wings ile yaptığı iş birliği kapsamında kullanıcılarına 75 TL'ye varan chip-para kazanma fırsatı sunuyor.

GittiGidiyor'un açıklamasına göre, platform kullanıcıları, 30 Eylül'e kadar tek seferde yapacakları 500-999,99 TL arasındaki alışverişlerinde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 75 TL chip-para kazanabilecek.

Kullanıcıların kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce "GİTTİGİDİYOR" yazıp 4566'ya SMS göndermeleri veya Axess Mobil uygulaması üzerinden "Hemen Katıl" butonuna tıklamaları yeterli olacak.

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, "Avrupa'nın En İyi İşverenleri" listesinde 5. sırada yer aldı.

GittiGidiyor'un açıklamasına göre, şirket, Great Place to Work Enstitüsü (GPTW) tarafından, 35 ülkede yer alan 3 binden fazla şirketin değerlendirildiği listede, 250-500 çalışan sayısı kategorisinde, yüzde 99,60 çalışan bağlılığı skoruna ulaşarak 5. sırada kendisine yer buldu.

Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, güven dolu, gücünü çeşitlilik ve kapsayıcılıktan alan kurum kültürü sayesinde istikrarlı bir şekilde başarılarını sürdürdüklerini anlattı.

Tüm çalışmalarında odaklarına insanı aldıklarını kaydeden Kantarcı, "Bu nedenle de çalışanlarımızın mutluluğu, huzuru ve gelişimleri en önemli önceliklerimiz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürüne sahip GittiGidiyor'da, herkesin özgürce iletişim kurabilmesini ve fikrini açıkça ifade edebilmesini teşvik ediyoruz. Bu anlayışımız da pek çok başarıya imza atmamızı sağlıyor." açıklamasında bulundu.

– "İnsana değer veren kurum kültürümüz bize başarı getiriyor"

GittiGidiyor İnsan ve Kültür Direktörü Murat Yüksel ise son 7 yıldır Türkiye'nin En İyi İşverenleri listesinde yer aldıklarını anımsatarak, 6 yılda da 5 kez GPTW tarafından "Diversity Özel Ödülü"ne layık görüldüklerini bildirdi. Bu yıl Özel Ödüller kapsamında "IT'nin En İyi İşvereni" olduklarını ve "Yaşam Boyu Öğrenme Ödülü"nü aldıklarını kaydeden Yüksel, şimdi de "Avrupa'nın En İyi İşverenleri" listesinde 5. sırada yer aldıklarını anlattı.

Yüksel, GPTW tarafından art arda ödüller almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Üstelik bu ödüllerin insana değer veren kurum kültürümüzün bir sonucu olması da bizim için ekstra bir gurur kaynağı. Çünkü en önem verdiğimiz konu çalışanlarımızın mutluluğu. Ekip olarak birbirimize duyduğumuz güven ve birlikte yarattığımız bu şeffaf, demokratik çalışma ortamı bize başarı olarak geri dönüyor." değerlendirmesinde bulundu.