GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı

İSTANBUL (AA) – Yapı Kredi World ile yapılan iş birliği kapsamında GittiGidiyor, 15 Eylül 2021'e kadar kullanıcılarına özel 75 TL'ye varan Worldpuan kazanma fırsatı sunuyor.

GittiGidiyor'dan yapılan açıklamaya göre, e-ticaret sitesi, kullanıcılarına yeni kampanyalar sunarak ayrıcalık tanımaya devam ediyor.

Markanın, Yapı Kredi World iş birliğiyle gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, kullanıcılar 75 TL'ye varan Worldpuan kazanma şansı yakalıyor. Worldcard sahipleri, GittiGidiyor'dan tek seferde yapacakları, taksitli ya da peşin 500-999,99 TL tutarlı alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL Worldpuan kazanabiliyor. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılanlar ise taksitli veya peşin 500-999,99 tutarında alışverişler için 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Worldpuan kazanma fırsatı elde ediyor.

15 Eylül 2021'e kadar geçerli kampanyaya SMS yoluyla katılmak isteyen Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin, GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekiyor. Albaraka Worldcard sahipleri de yine GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra "AL" yazıp boşluk bırakmadan, kart üzerindeki müşteri numaralarını 8 haneli olacak şekilde SMS ile 4454'e göndererek kampanyaya katılabiliyor. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise GITTIGIDIYOR yazıp bir boşluk bırakarak, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635'e göndererek kampanyaya dahil olabiliyor.

World Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için World Mobil uygulamasında bulunan "Kampanyalar" alanından ilgili kampanyanın "Hemen Katıl" butonuna basmak yeterli oluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor, "Avrupa'nın En İyi İşverenleri" listesinde 5. sırada yer aldı.

GittiGidiyor'un açıklamasına göre, şirket, Great Place to Work Enstitüsü (GPTW) tarafından, 35 ülkede yer alan 3 binden fazla şirketin değerlendirildiği listede, 250-500 çalışan sayısı kategorisinde, yüzde 99,60 çalışan bağlılığı skoruna ulaşarak 5. sırada kendisine yer buldu.

Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, güven dolu, gücünü çeşitlilik ve kapsayıcılıktan alan kurum kültürü sayesinde istikrarlı bir şekilde başarılarını sürdürdüklerini anlattı.

Tüm çalışmalarında odaklarına insanı aldıklarını kaydeden Kantarcı, "Bu nedenle de çalışanlarımızın mutluluğu, huzuru ve gelişimleri en önemli önceliklerimiz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürüne sahip GittiGidiyor'da, herkesin özgürce iletişim kurabilmesini ve fikrini açıkça ifade edebilmesini teşvik ediyoruz. Bu anlayışımız da pek çok başarıya imza atmamızı sağlıyor." açıklamasında bulundu.

– "İnsana değer veren kurum kültürümüz bize başarı getiriyor"

GittiGidiyor İnsan ve Kültür Direktörü Murat Yüksel ise son 7 yıldır Türkiye'nin En İyi İşverenleri listesinde yer aldıklarını anımsatarak, 6 yılda da 5 kez GPTW tarafından "Diversity Özel Ödülü"ne layık görüldüklerini bildirdi. Bu yıl Özel Ödüller kapsamında "IT'nin En İyi İşvereni" olduklarını ve "Yaşam Boyu Öğrenme Ödülü"nü aldıklarını kaydeden Yüksel, şimdi de "Avrupa'nın En İyi İşverenleri" listesinde 5. sırada yer aldıklarını anlattı.

Yüksel, GPTW tarafından art arda ödüller almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Üstelik bu ödüllerin insana değer veren kurum kültürümüzün bir sonucu olması da bizim için ekstra bir gurur kaynağı. Çünkü en önem verdiğimiz konu çalışanlarımızın mutluluğu. Ekip olarak birbirimize duyduğumuz güven ve birlikte yarattığımız bu şeffaf, demokratik çalışma ortamı bize başarı olarak geri dönüyor." değerlendirmesinde bulundu.

İSTANBUL (AA) – GittiGidiyor’un 2021 yılına ait ilk yarı satış verilerine göre, tüketiciler, salgınla birlikte artan yaşam alanlarını değiştirme ve kalabalıktan uzak durma trendini sürdürdü.

GittiGidiyor, 2021 yılına ait ilk yarı satış verilerini açıkladı. Veriler, tüketicilerin salgınla birlikte artan yaşam alanlarını değiştirme ve kalabalıktan uzak durma trendlerinin devam ettiğine işaret etti. GittiGidiyor verilerine göre, yılın ilk 6 ayında geçen yıla göre satışı en fazla artan ürünler arasında, bahçe mobilyaları, tekne mobilyası, çim biçme traktörü, tandem bisiklet, prefabrik ev, scooter, motosiklet kaskı, robot süpürge ve akıllı ev sistemleri yer aldı. Yılın ilk 6 ayında en çok satılan ürünler ise kedi ve köpek maması, maske, bebek bezi, cep telefonu, fide, spor ayakkabı, su arıtma cihazı, kulaklık, matkap, bitki tohumu, tıraş makinesi, saksı, televizyon, duvar kağıdı ve tablet oldu.

2021’in ilk 6 ayında en çok alışveriş yapılan kategoriler “Bilgisayar ve Tablet”, “Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri”, “Cep Telefonu ve Aksesuar”, “Ev Dekorasyon ve Bahçe” ve “Yapı Market” olarak sıralandı. Söz konusu dönemde, sayfa görüntülenme sayısı 6,8 milyara, kayıtlı üye sayısı ise 34,5 milyona ulaşan GittiGidiyor’da, en çok alışveriş çarşamba günleri yapıldı.

GittiGidiyor’da ilk 6 ayda mobil uygulamanın indirilme sayısı 23,5 milyona ulaştı. Toplam trafikte mobilin payı yüzde 80 olurken, toplam satışta mobilin payı yüzde 66 olarak gerçekleşti.

İşlem sayısına bakıldığında her 10 alışverişin 7’sinin mobil cihazdan yapılırken, aynı dönemde mobilden en çok alınan ürünler sırasıyla kedi maması, maske, cep telefonu kılıfı, bebek bezi, spor ayakkabı oldu.

– "Anadolu’daki KOBİ’lerin e-ticarete ilgisi sürüyor"

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen GittiGidiyor Genel Müdürü ve eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, salgınla birlikte dijitalleşme atılımları yapan ve e-ticaret ekosistemine dahil olan KOBİ’lerin sayısının artmaya devam ettiğini bildirdi.

KOBİ’ler başta olmak üzere, perakendenin dijitalleşme yolculuğuna katkı sağlamaya devam ettiklerini beliren Kantarcı, şunları kaydetti:

"Türkiye’nin ilk online pazaryeri olarak sektörün gelişiminde ve daha fazla KOBİ’nin bu büyük ekosisteme dahil olmasında önemli rol üsteniyoruz. KOBİ’lere ücretsiz mağaza açma ve ürünlerini ücretsiz bir şekilde listeleme imkânı sunuyoruz. Bunun yanı sıra öncülüğü üstlendiğimiz e-ihracatta da KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. KOBİ’lerimiz ek bir ücret ödemeden ürünlerini 190 ülkedeki milyonlarca eBay kullanıcısına ulaştırabiliyor. Son verilerimize göre GittiGidiyor’da toplam satıcı sayımız 2021’in ilk 6 ayında 120 bin oldu. Satıcılarımızın özellikle Anadolu’da artmaya devam ettiğini görüyoruz. 6 aylık dönemde satıcılarımızın en fazla arttığı şehirler Tunceli, Şırnak, Bingöl, Ardahan ve Karaman oldu. Aynı dönemde sepet ortalamasını en çok büyüten şehirlerimiz ise Kars, Erzincan, Karabük, Bayburt, Kayseri ve Trabzon olarak sıralandı.

Toplam satıcılarımızın önemli bir kısmı İstanbul, Ankara ve İzmir’den olsa da bu veriler ışığında Anadolu’daki KOBİ’lerimizin de pandeminin etkisiyle dijitalleşme sürecine hızla girdiğini söyleyebiliriz. Aynı şekilde kategorilerin de genişlediğini görüyoruz. Bu dönemde platformumuz üzerinden satış yapan KOBİ’lerin en çok faaliyet gösterdiği kategoriler 'Ev, Dekorasyon ve Bahçe', 'Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar', 'Bilgisayar ve Tablet', 'Evcil Hayvan' ve 'Giyim ve Aksesuar' oldu. Biz GittiGidiyor olarak, KOBİ’lerimizin e-ticarete taşınmasında onlara destek olmaya ve işlerini büyütmeleri için imkan sağlamaya devam edeceğiz."