GRAFİKLİ – Futbol: Haftanın programı

İSTANBUL (AA) – Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 23. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ile TFF 3. Lig'de 25. hafta maçları oynanacak.

Süper Lig'de 7 takımın mücadele verdiği şampiyonluk yarışında 23. hafta kritik müsabakalara sahne olacak.

Uzun süre lider götüren ancak geçen hafta 4. sıraya gerileyen 42 puanlı Demir Grup Sivasspor, bugün 3 puanla bir basamak gerisinde bulunan Aytemiz Alanyaspor'u ağırlayacak.

Maç eksiğine rağmen liderlik koltuğunda oturan Trabzonspor, yarın teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde şampiyonluk yarışında iddialı olmak isteyen Beşiktaş ile İstanbul'da karşı karşıya gelecek.

Sezonun sonucu merakla beklenen derbi mücadelesinde Fenerbahçe, 23 Şubat Pazar günü Galatasaray'ı konuk edecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde oynanacak maçların programı şöyle:

– Süper Lig

Bugün:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor (Yeni 4 Eylül)

Yarın:

14.00 Hes Kablo Kayserispor-İttifak Holding Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

17.00 Göztepe-Gaziantep FK (Gürsel Aksel)

20.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

23 Şubat Pazar:

13.30 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Eryaman)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)

24 Şubat Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

20.00 Kasımpaşa-Yukatel Denizlispor (Recep Tayyip Erdoğan)

– TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Osmanlıspor-Ekol Göz Menemenspor (Osmanlı)

19.00 Eskişehirspor-Hatayspor (Yeni Eskişehir)

Yarın:

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Kazım Karabekir)

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Keçiörengücü (Ümraniye Belediye)

16.30 Akhisarspor-Fatih Karagümrük (Spor Toto Akhisar)

19.00 Adana Demirspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

23 Şubat Pazar:

14.00 Giresunspor-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Giresun Atatürk)

16.30 Altay-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 İstanbulspor-Boluspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

– TFF 2. Lig

– Beyaz Grup

23 Şubat Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-1922 Konyaspor (Diyarbakır)

13.30 Sancaktepe FK-Şanlıurfaspor (15 Temmuz)

13.30 Manisa FK-Gümüşhanespor (Manisa Mümin Özkasap)

13.30 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Hekimoğlu Trabzon (Karaelmas K. Köksal)

13.30 Çorum FK-Hacettepe (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Tarsus İdman Yurdu-Başkent Akademi FK (Tarsus İlçe)

13.30 Afjet Afyonspor-Pendispor (Zafer)

13.30 GMG Kırklarelispor-Yılport Samsunspor (Kırklareli Atatürk)

– Kırmızı Grup

23 Şubat Pazar:

13.00 Vanspor FK-Ankara Demirspor (Van Atatürk)

13.00 Bayburt Özel İdare-Piserro Kahramanmaraşspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 GMG Kastamonuspor-Ergene Velimeşespor (Gazi)

13.30 Tuzlaspor-Kardemir Karabükspor (Tuzla Belediye)

13.30 Eyüpspor-Uşakspor (Eyüp)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Niğde Anadolu FK (Kırşehir Ahi)

13.30 Sakaryaspor-Bandırmaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

– TFF 3. Lig

1. Grup:

23 Şubat Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Artvin Hopaspor (Faruk Çelik)

13.00 52 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (19 Eylül)

13.30 Serik Belediyespor-Tokatspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Ci Group Buca-Yomraspor (Menemen ilçe)

13.30 Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile)

13.30 Düzcespor-Anagold 24Erzincanspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Silivrispor-Kızılcabölükspor (Silivri)

13.30 Erzinspor-Manisaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Çankaya FK-Çatalcaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

2. Grup:

23 Şubat Pazar:

13.00 Ofspor-Elazığ Belediyespor FK (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Belediye Derincespor-Payasspor (Derince Belediyespor)

13.30 Turgutluspor-Fethiyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 1877 Alemdağspor-Fatsa Belediyespor (Alemdağ)

13.30 Erbaaspor-Kemerspor 2003 (Erbaa İlçe)

13.30 Karşıyaka-Esenler Erokspor (İzmir Atatürk)

13.30 Kozanspor FK-Kocaelispor (İsmet Atlı)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Ağrı 1970 (Tepecik Şenol Güneş)

3. Grup:

23 Şubat Pazar:

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Diyarbekirspor (Kelkit İlçe)

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Yeşiltepe)

13.00 Medicalpark Batman Petrolspor-Pazarspor (Batman Yeni Şehir)

13.30 Muğlaspor-Osmaniyespor FK (Muğla Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Nazilli İlçe)

13.30 Gölcükspor-Karacabey Belediyespor (Gölcük Şehir)

13.30 Altındağ Belediyespor-Somaspor (Çubuk İlçe)

13.30 Yozgatspor 1959-Bayrampaşa (Yozgat Bozok)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Modafen (Maltepe Hasan Polat)