Gratis Kart'a ECHO Awards'tan ödül

İSTANBUL (AA) – Gratis’in müşterilerine yıl boyunca yaşam tarzları ve tercih ettikleri ürünlere göre kampanyalar geliştirerek sunmasını sağlayan kart programı Gratis Kart, ECHO Awards'ta "Sadakat Kartı/Programı" kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Şirket açıklamasına göre, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliği ile müşterilerine değer veren ve onlara en iyi alışveriş deneyimini yaşatan e-ticaret platformlarının belirlendiği ECHO Awards, bu yıl 2'inci kez düzenlendi. Jürisi halk olan ECHO Awards'ta e-ticaretin en iyileri nihai tüketicilerin değerlendirmeleri sonucunda belirlendi.

Birçok farklı sektörden markanın 40 farklı kategoride kapsamlı bir metodolojiyle değerlendirildiği ECHO Awards'ın sonuçları, Türkiye'yi temsilen 12 ilden bin 200 kişiyle online olarak gerçekleştirilen kapsamlı bir araştırmaya dayanıyor.

Türkiye'nin en büyük sadakat programlarından biri olan Gratis Kart ise ECHO Awards'ta hiçbir başvuruda bulunmadan sadece performansı ile halk jürisinin dikkatini çekerek birinci oldu.

Yarışmanın düzenlendiği ilk yılda da "Kişisel Bakım" kategorisinde ödül alan Gratis, yarışmanın 2'nci yılında da Gratis Kart programıyla liderliği bırakmadı. Uzmanlığı ve servis anlayışı ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunan Gratis, toplamda 9 milyonu aşkın Gratis Kart sahibi müşteriye ulaştı.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Daha Fazla Haber

İSTANBUL(AA) – Gratis'te Üst Yöneticilik görevine (CEO) Bülent Gürcan getirildi.

Şirketten yapılan açıklamada Bülent Gürcan'ın Gratis Üst Yöneticisi olarak atandığı bildirildi. Açıklamada verilen bilgilere göre, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Bülent Gürcan, profesyonel kariyerine 1991 yılında İzdaş’da başladı. Sonrasında sırasıyla Sony, Max Mara, Topshop Topman/Giysa, Başer Holding, Kliksa ve Teknosa’da çeşitli üst düzey yönetim görevlerini üstlendi. Kariyeri sürecinde INSEAD (The Busıness school fort the World) ve ACTP’de (Accredited Coach Training Program) pek çok eğitim programına katıldı.

2013-2015 yılları arasında MediaMarkt’ta ve 2015 yılından bugüne kadar da Teknosa’da CEO olarak görevini sürdüren Bülent Gürcan aynı zamanda Avrupa’nın en büyük satın alma grubu Euronics GEIE’nin de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Bülent Gürcan evli ve bir çocuk babası.​​​​​​​

İSTANBUL (AA) – Kişisel bakım marketi Gratis, halk jürisi tarafından belirlenen Cool Markalar Araştırması’nda kozmetik mağazası kategorisinde 5. kez yılın "en cool markası" seçildi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Marketing Türkiye adına Roamler Türkiye'nin mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen Cool Markalar Araştırması, 1 Mayıs-5 Haziran 2021 tarihleri arasında Türkiye'yi temsilen 12 bölgeden genç kadın ve erkek tüketicilerin katılımıyla gerçekleşerek tüketicilerin en "cool" bulduğu markaları gözler önüne serdi.

30'un üzerinde sektörde gerçekleştirilen araştırmada bin kişiden oluşan halk jürisi yılın "cool" markalarını belirledi.

Katılımcıların öncelikle kategori belirtmeksizin sonrasında ise farklı kategorilerde tercihlerini belirttikleri araştırmada Gratis, kozmetik mağazası kategorisinde 2021 yılının "en cool markası" seçildi.

Tüketicilerin alışveriş deneyimlerini yeniden şekillendirme hedefi ile 12 yıl önce yola çıkan Gratis, böylece Türk tüketicilerinin seçimi ile yapılan araştırmada 5. kez yılın "en cool markası" unvanına sahip oldu.