Sal. Tem 16th, 2019

Hakan Keleş için sürpriz doğum günü kutlaması

SİVAS (AA) – Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup 'da, teknik direktör Hakan Keleş için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, devre arası kampını Antalya'da sürdüren kırmızı-beyazlı ekipte, teknik direktör Hakan Keleş için sürpriz doğum günü organizasyonu düzenlendi.

Takımın kamp yaptığı oteldeki organizasyonda, Keleş'in doğum günü teknik heyet ve futbolcuların katılımıyla kutlandı.

Doğum günü pastasındaki mumları üfleyen Keleş, daha sonra tebrikleri kabul etti.

 • Sivasspor'da 2 futbolcuya sürpriz doğum günü kutlaması
 • SİVAS (AA) – Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor'da, 2 futbolcu için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

  Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, devre arası kampını Antalya'da sürdüren kırmızı beyazlı ekipte, futbolcular Ziya Erdal ve Mattias Bjarsmyr için sürpriz doğum günü organizasyonu düzenlendi.
  Takımın kamp yaptığı oteldeki organizasyonda, 2 futbolcunun doğum günü teknik heyet ve

 • Sivasspor'da Muhammet Demir'in doğum günü kutlandı
 • SİVAS (AA) – Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor'un forvet oyuncusu Muhammet Demir için doğum günü kutlaması yapıldı.
  Kulüpten yapılan açıklamaya göre, devre arası kampını Antalya'da sürdüren kırmızı-beyazlı ekipte golcü futbolcu Muhammet Demir için sürpriz doğum günü organizasyonu gerçekleştirildi.
  Takımın kamp yaptığı oteldeki organizasyonda, futbolcunun doğum günü, teknik heyet ve takım arkadaşlarının katılımıyla kutlandı.
  Doğum