Haluk Levent burslu öğrenciler için sahneye çıktı

ANKARA (AA) – Türk Eğitim Derneğinin (TED) burslu öğrenciler için düzenlediği sürpriz yıl sonu konserinde Haluk Levent sahneye çıktı.

Türk Eğitim Derneğince, tam destek bursu ve tam eğitim bursu alan öğrenciler için TED Üniversitesi Spor Salonu'nda yıl sonu konseri düzenlendi.

Tam destek bursuyla eğitim gören serebral palsili 10. sınıf öğrencisi Gizem Yılmaz'ın video paylaşımında, Haluk Levent ile birlikte şarkı söylemek istediğini dile getirmesi üzerine Levent, etkinlikte ücretsiz sahne aldı. Sanatçıya, TED Ankara Koleji öğrencilerinin oluşturduğu orkestra eşlik etti.

Engelli öğrenci Yılmaz ile Neşet Ertaş'ın "Neredesin Sen" türküsünü seslendiren Levent, öğrencilerle dans etti, şarkılar söyledi.

Basın mensuplarına yaptığı açıklamada, eğitime önem verdiğini ve bu nedenle çocukların yanında olduğunu belirten Levent, dünya ile yarışmanın tek yolunun eğitim olduğunu vurguladı.

Tam destek bursu ile eğitim gören 9. sınıf öğrencisi Batuhan Karadavut ve Nilden Çınar da çok heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getirdi.

Meksika'da Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte 463 kişi hayatını kaybetti.

Brezilya'da Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 1086 artarak 25 bin 598'e yükseldi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "Trenlerimiz yüzde 50 kapasiteyle çalışıyor, diye bilet ücretlerinde artış söz konusu değildir."

Bakan Koca: "Birkaç ay öncesinin normal düşüncesine, saat 24.00'te sokağa çıkma kısıtının kaldırılmasıyla kapılmak, isabetli bir düşünce değildir."

Sağlık Bakanı Koca: "İkinci dalga olasılığına karşı gücümüz, uygulayacağımız tedbirlerdir."

Koca: "Koronavirüsle mücadelenin ikinci dönemindeyiz. Riskin devam ettiği dönemdeyiz. Bu dönemin hayat tarzı kontrollü sosyal hayattır."

Etiketler: