Cum. Ağu 23rd, 2019

Hidayet Türkoğlu ve Ömer Onan nikah şahidi oldu

BALIKESİR (AA) – Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu ile TBF Üst Yöneticisi (CEO) Ömer Onan, Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç'ın oğlunun düğününde nikah şahidi oldu.

Türkoğlu ve Onan, bir restoranda gerçekleştirilen düğünde Öncü Kılıç ile Azerbaycanlı Nurlana Musayev'in nikah törenine katıldı.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza'nın kıydığı nikahta çiftin şahitliğini Hidayet Türkoğlu ile Ömer Onan yaptı.

töreni sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hidayet Türkoğlu, Türk basketbolunun Avrupa'nın en kaliteli ligleri arasında yer aldığını söyledi.

Türk basketbolunun hem çok genç hem de deneyimli oyuncular ile kaliteli antrenörlere sahip olduğuna dikkati çeken Türkoğlu, "Bu yıl, 3'ü THY Avrupa Ligi'nde olmak üzere çok sayıda takımımız Avrupa'da mücadele edecek. Bu takımlarımızın Avrupa'da başarılı olmalarını diliyorum. Ekim ayında başlayacak ligde yer alacak takımlara başarı dileklerimi iletiyorum. Amacımız, ligin kalitesini ve izlenme oranını artırmak." diye konuştu.

  • Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, nikah şahidi oldu
  • KONYA (AA) – Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ın oğlunun nikah şahidi oldu.
    Bakan Kasapoğlu, Baykan'ın oğlu Zeki Cihan ile iş adamı Mesut Soğucaklı'nın kızı Badel'in Konya'da Selçuklu Kongre Merkezi'nde düzenlenen nikah törenine katıldı.
    Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ın kıydığı nikahta Kasapoğlu ile Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü