Sal. Kas 19th, 2019

Hindistan'da foseptik çukuruna inen 5 kişi öldü

ANKARA (AA) – Hindistan'ın Çatisgarh eyaletinde, bir evin foseptik çukuruna inen 5 kişi hayatını kaybetti.

Hindustan Times'ın haberine göre, Jashpur bölgesi emniyetinden Prashant Thakur, bir evin foseptik çukuruna tadilat için inen 5 kişinin yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Pandripani köyündeki bir evin foseptik çukuruna onarım için inen 2 işçinin geri çıkmaması üzerine diğer 2 kişinin de içeriye girdiği ancak geri dönmediğini belirten Thakur, ev sahibinin eşinin de çukurdan aşağı indiğini fakat çıkmadığını aktardı.

Çevredeki bir çocuğun, durumu köylülere bildirmesi üzerine olay yerine kurtarma teçhizatıyla gelen polisin 5 kişiyi çıkararak hastaneye kaldırdığını ifade eden Thakur, söz konusu kişilerin hastanede yaşamını yitirdiğini dile getirdi.

Oksijensiz kaldıkları sanılan 5 kişinin, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi sonucu belli olacak.

Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde eylem hazırlığında olduğu tespit edilen 3 PKK’lı terörist, hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.

FETÖ'nün Hava Kuvvetleri yapılanmasına yönelik soruşturmada 7'si daha önce ihraç edilen, 10'u muvazzaf 17 asker hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.

İçişleri Bakanlığı, Şırnak kırsalında jandarma, emniyet ve MİT'in ortak operasyonuyla 3 teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

FETÖ’nün TSK’deki kripto yapılanmasına yönelik İzmir merkezli operasyonda 82'si muvazzaf 133 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi

Çavuşoğlu: "(DEAŞ teröristbaşı Ebubekir El Bağdadi) Ona en yakın İthavi diye bir adam var onu yakaladık Irak'a verdik. Bağdadi'nin yerini o gösterdi"