Per. Haz 20th, 2019

Isimat-Mirin isabetli pasları ve etkili savunmasıyla göz doldurdu

, Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısının hazırlıklarını Antalya kampında yaptığı idmanla sürdürdü.

Siyah-beyazlılar, Antalya’nın Serik ilçesindeki Belek Turizm Merkezi’nde kamp yaptığı otelin sahasında basına açık gerçekleştirilen antrenmana, ısınma ve pas çalışmasıyla başladı.

İdman, kanat organizasyonu çalışmasının ardından yarı sahada yapılan çift kale maçla tamamlandı. Yeni transfer Fransız savunma oyuncusu Isimat-Mirin, maçta isabetli pasları ve etkili savunmasıyla göz doldurdu.

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden Burak Yılmaz’a, takımdan ayrı salonda özel program uygulanırken, baldırında ağrı hisseden Caner Erkin ile Mustafa Pektemek de salonda çalıştı.

İdman sonunda, Ricardo Quaresma ile Adriano arasında maçtaki bir pozisyon nedeniyle kısa süreli tartışma yaşandığı görüldü.

– Antrenmanda dolu sürprizi

Antrenman öncesinde başlayan yağmur, oyuncular sahaya çıktığında yerini doluya bıraktı. Bir süre sonra yağmur tekrar başlarken, antrenmanın son bölümünde şiddetini artıran dolu, oyunculara zor anlar yaşattı.

Saha beyaza bürünürken, teknik direktör Şenol Güneş antrenmanı sürdürmeyi tercih etti.

 • Beşiktaş'ta Isimat-Mirin ilk idmanına çıktı
 • Beşiktaş’ın yeni transferi Fransız savunma oyuncusu Nicolas Isimat-Mirin, siyah-beyazlı takımda ilk antrenmanına çıktı.

  Siyah-beyazlıların, Antalya’nın Serik ilçesindeki Belek Turizm Merkezi’nde kamp yaptığı otelin sahasında basına açık gerçekleştirilen antrenmanda, yeni transfer Isimat-Mirin de yer aldı.
  Antalya kampına dün akşam dahil olan Isimat-Mirin, antrenmanın tamamında takımla çalıştı.
  – Quaresma yarıda bıraktı
  Pas çalışması sırasında sağ ayağında ağrı hisseden Ricardo Quaresma saha

 • Beşiktaş, yoğun yağış nedeniyle ilk antrenmanını salonda gerçekleştirdi
 • Spor Toto Süper Lig’de sezonun ikinci yarı hazırlıkları için Antalya’ya gelen Beşiktaş, yoğun yağış nedeniyle ilk antrenmanını salonda gerçekleştirdi.

  Siyah-beyazlıların Serik ilçesindeki Belek Turizm Merkezi’nde kamp yaptığı otelin sahasında basına açık gerçekleştirileceği duyurulan akşam antrenmanı, yoğun yağış nedeniyle salona alındı.
  Beşiktaş, hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.