Pts. Oca 20th, 2020

İstanbul'da silah ve bıçakla yaralama

– Küçükçekmece ilçesinde çıkan kavgada, babasının bıçakla yaralandığını gören kişinin açtığı ateş sonucu, şüphelilerden biri ayağından vuruldu

İSTANBUL (AA) – Küçükçekmece ilçesinde çıkan kavgada, babasının bıçakla yaralandığını gören kişinin açtığı ateş sonucu, şüphelilerden biri ayağından vuruldu.

Alınan bilgiye göre, İnönü Mahallesi Boyabat Sokağı'ndaki 3 katlı binanın önüne iki kişi geldi.

Binanın üçüncü katında oturan Hüsamettin T, uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen kişileri balkondan evin önünde durmamaları konusunda uyardı.

Tartışma üzerine sopayla binanın önüne inen Hüsamettin T, iki kişiyle kavga etti. Daha sonra bu kişiler evin önünden ayrıldı.

Bir süre sonra binanın önüne arabalarla yaklaşık 20 kişilik bir grup geldi.

Kapıyı tekmeleyen ve küfür eden şüphelilerden biri Hüsamettin T'yi başından bıçakla yaraladı.

Bu sırada aşağı inen ve polis olduğu belirtilen Hüsamettin T'nin oğlu Gökhan T, babasının yaralandığını görünce şüphelilere ateş açtı.

Açılan ateş sonucu bir kişi ayağından vuruldu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, bıçakla yaralanan Hüsamettin T. ile silahla yaralanan kişiyi hastaneye kaldırdı.

Polis ekipleri, olaya karışan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

#Sivasspor taraftarları, Süper Lig lideri Demir Grup Sivasspor'un 18. haftada deplasmanda #Beşiktaş'ı 2-1 mağlup etmesini büyük coşkuyla kutladı. #Sivas
https://youtu.be/eMqRkTQ_cV0

Halife Hafter'e bağlı milisler, Berlin Konferansı'nın ardından başkentin güneyindeki Selahaddin bölgesinde havan atışıyla ateşkesi ihlal etti.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Tayfur Havutcu, görevinden istifa etti.
https://youtu.be/A1dvbOV4vps

Kasımpaşa Teknik Direktörü Tayfur Havutcu, görevinden istifa etti.

Libya Konferansı Bildirgesi: "BM himayesinde Berlin zirvesi sonrasında koordinasyonu sürdürmek için bir Uluslararası İzleme Komitesi oluşturuyoruz"

Libya Konferansı Bildirgesi: "Ateşkesin başlamasından itibaren taraflara ve destekçilerine askeri faaliyetlerine son vermeleri çağrısında bulunuyoruz"

Libya Konferansı Bildirgesi: "Merkezi ve sivil otoritenin kontrolünde birleşik bir Libya ulusal güvenlik sisteminin kurulmasını destekliyoruz"

Libya Konferansı Bildirgesi: "Libya'da tüm taraflara özgür, kapsayıcı ve adaletli seçimlerle geçiş sürecini sonlandırmaları için çağrı yapıyoruz"

Libya Konferansı Bildirgesi: "Ateşkesin uygulanmasını kontrol edecek ve denetleyecek teknik komiteler kurması için BM'ye çağrıda bulunuyoruz"

Libya Konferansı Bildirgesi: "Libya Temsilciler Meclisi'nin onayladığı tek, birleşik, kapsayıcı ve etkin bir hükümetin kurulmasını destekliyoruz"